Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok belemerjek ebbe menni?A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok belemerjek ebbe menni?A barátom gumi nélkűl akar szeretkezni,egyéb védekezés nincs.Azt mondja majd vigyáz és ki fogja húzni mielőtt elélvez. Ti belemennétek ebbe?Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 13:59
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés.
2020. okt. 18. 14:16
 12/38 anonim ***** válasza:
84%
Ha emiatt képes elhagyni, akkor hidd el, az nem neked lesz veszteség, sőt. Megszabadultál egy p.cstől. Komolyan nem tud várni vagy gumit húzni, amíg nem szedsz gyógyszert?
2020. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy hány éves is vagy? Egy felnőtt nő nem lehet ennyire buta, nem akarom elhinni.
2020. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogyha tudod, hogy kit fogott meg, neki is mondd el ezt, mert még összehoz gyereket 3 csajnak ez a hülye. Azonnal hagyd el!
2020. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Komolyan azt javasoljátok,hogy elhagyjam?Nekem ő az első,bár neki én már a sokadik vagyok.Keressek mást?
2020. okt. 18. 14:32
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesek vagytok, igaz?

Nyilván hagyni kell az ilyen gyökereket a francba.

2020. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fickó egy arrogáns ostoba barom.

Ne engedj. A saját életedről te döntesz. Ha mégis terhes maradsz mert nem jön össze az okossága akkor ott fog hagyni a szarban. Megint jön majd valami dumával hogy te voltál a hibás.

Ha van egy csepp eszed elengeded. Ennél csak jobbat találsz.

2020. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
83%

Életembe vagy 3x húztam gumit a hivatásosokat leszámítva (ott persze mindig). 1 gyermekem van, akkor lett, mikor úgy akartam. Tudtam/tudom használni a szerszámomat. Ha ezért hagy el, akkor jó nagy barom a palid. Inkább bizalmat kellene építsen a fenyegetőzése helyett



39

2020. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

#18

Én a helyedben csináltatnék egy DNS tesztet. Lehet hogy nem is tied a gyerek, és sterilen vagánykodsz hogy tudod kezelni a szerszámod :)

2020. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogyha a pasi azt mondja, hogy keres mást ha nem engeded, akkor ő nem is téged akar, hanem gumik nélkül dugni. Ami amúgy is felelőtlen, hacsak nincs tabletta.
2020. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!