Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem akarok alárendelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok alárendelt lenni, nem érdekel a bdsm, attól még hordhatok erényövet? 20/L

Figyelt kérdés

a barátom állandóan "próbálkozik" és azért venném fel h kicsit abbahagyja

egyben azért húznám is kicsit az agyát vele :)

csak úgy látom ez inkább azoknak való akik a bdsm-et akarják csinálni.. az nem izgat egyébként. tényleg kényelmetlen amúgy?


2020. okt. 23. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát...őő, persze. Rád is felmegy, csak nem értem.

A lényege ennek éppen a játék lenne. Ha nem vagy partner a játékban szerintem mindegy mi van rajtad. Ha pedig benne vagy akkor akár erényöv nélkül is lehetne veled mit játszani.

De ez persze én vagyok, nem a barátod.

2020. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

mármint én ezt az egészet úgy gondoltam, amíg nem olvastam utána, h elrejtem a kulcsot és csak akkor mondom meg neki hol van amikor én is akarom.. vagy ez hülyeség lenne?

miért nem használja senki erre? mindenki arra használja h megalázza azt aki hordja.

2020. okt. 23. 21:28
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

nem feltétlen alázás, inkább irányítás az erényöv


ha nincs rajtad megerőszakol, vagy miért kellene neked erényöv?

2020. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
tutira hogy izgat, másképp nem gondolnál ilyenre :D
2020. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

inkább csak érdekel...

a megalázás meg ilyesmi nem izgat egyáltalán, se az h irányítsanak


ha rajtam lenne nem fogdosna, nem próbákozna folyamatosan! ennyi...

2020. okt. 23. 21:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem érdekel, csak épp nem a megalázás, hanem hogy te írányíthass.

Mit szolnál, ha rajta lenne erényöv és nálad lenne a kulcs. És fel se tudna állni neki, ki se tudná verni, csak ha te megengeded neki?

2020. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
azert vicces lesz ha majd mensikor nem talalod a kulcso egy hetig:)
2020. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy lenne a legizgibb, ha rajtad is, és a pasidon is lenne erényöv. És egymás kulcsait őriznétek, így ugyanúgy el tudod kerülni, hogy bármikor megdugjon, de ő is. :)
2020. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8-al értek egyet. Van is tapasztalatom ilyenben. Vegyetek egyet neked és egyet párodnak is. Ő a leirtak alapján benne lenne a játékban. De szerintem téged is érdekel a téma ha ennyit foglalkozol vele.
2020. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ő olyan tipus hogy kizárt hogy rávegyem hogy ő vegye fel. Meg nem is az a célom
2020. okt. 25. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!