Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem akarok alárendelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok alárendelt lenni, nem érdekel a bdsm, attól még hordhatok erényövet? 20/L

Figyelt kérdés

a barátom állandóan "próbálkozik" és azért venném fel h kicsit abbahagyja

egyben azért húznám is kicsit az agyát vele :)

csak úgy látom ez inkább azoknak való akik a bdsm-et akarják csinálni.. az nem izgat egyébként. tényleg kényelmetlen amúgy?


2020. okt. 23. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, hordhatod!

Én ugyan nem értem, de attól még neked lehet boldog és kiegyensúlyozott a szexuális életed!

Valószínűleg bennem van a hiba!

2020. nov. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az erényövnek az a lényege hogy azt kínozza aki hordja :D Ergo nem azért veszed fel, hogy magadat védd és a párodat kínozza, hanem azért, hogy téged tartson kontroll alatt.
2020. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyszer beszéltünk erről a barátnőmmel, és neki is valami hasonló járt az eszében: hogy ő hordaná, és csak akkor venné elő a kulcsot, ha megérdemlem, vagy ha ő akarja. Végülis a férfi erényöv mellett maradtunk, de nekem jobban bejött mint neki.


Tehát meg tudom érteni a kérdezőt.

Én a helyében valami ilyesmit mondanék a pasinak: “ha meg akarsz szerezni magadnak, ki kell érdemelned, csinál egy romantikus vacsorát, utána masszírozz meg, puszilgasd a lábam, és ha ügyes voltál, meglátjuk előkerül-e a kulcs!”


Egyébként szerintem kényelmetlen de elviselhető. A higiéniahoz pedig naponta le kellene venni, de egy próbát megér.


Kérdező hogy gondoltad minden nap rajtad lenne, vagy csak hétvégére / alkalmanként ?

2020. nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%

Most akkor húzni akarod az agyát, hogy meg akarjon dugni vagy nem akarod, hogy zaklasson?

Ha nem akarod, hogy megdugjon felesleges """"húzni az agyát""", minek?

2020. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!