Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rányitottam a gyerekemre hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rányitottam a gyerekemre hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Az imént sikerült rányitnom, kérjek bocsánatot vagy inkább tegyek úgy mintha nem láttam volna semmit?


N



2020. okt. 26. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Mintha nem láttad volna.

Ha ő kezdeményezi a beszélgetést, akkor beszéld meg vele, hogy ez természetes, de ne tegye ki magát sem, téged sem hasonló helyzetnek.

Zárkózzon be, vagy akármi.

2020. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Benyitsz, max egy bocsi, és becsukod, a bocsi gondolom most elmaradt, így simán tégy úgy mintha nem történt volna semmi.
2020. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Telefon, internet, xbox megvonás, 1 hét szobafogság!
2020. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eléggé meglepődtem szóval kicsit talán el is csodálkoztam, elég kínosan érzem magam.
2020. okt. 26. 00:40
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Te legközelebb kopogj, ő meg zárja be az ajtót (arra az esetre, ha elfelejtenél kopogni). :)
2020. okt. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Sosem felejtem el írja a nő 6 éve. " Vallásosan neveltem a 14 éves fiam mégis maszturbáláson fogtam,mi lenne a helyes büntetés neki?" Na mindegy, ez csak egy fun fact.


Azt kell mondani, hogy "bocsi, ne érezd ezért kellemetlenűl magad egyszer minden srác lebukik, legközelebb kopogok vagy , figyi kapsz egy normális zárat".

2020. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy félig nyitva volt az ajtó, azért hittem, hogy bemehetek. Nem is értem.
2020. okt. 26. 00:46
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Maszturbáljatok közösen.

Kb ennyi a kérdés valóságtartalma.

2020. okt. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
jó fenekeljétek el egymást :)
2020. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Kezeld természetesen de ne kezeld tabuként. Normális dolog.

Esetleg beszéljetek róla, hogy nincs ezzel semmi baj tök természetes dolog, de nem tartozik másra csak rá.

Hány éves?

Férjeddel is kellene beszélj sztem.


(Amúgy nagyon szar ez a téma, mert nem véletlenül alakul ki a fiúkban ez a gyorsan elmenni ne lássa meg anyaapa, aztán hopsz kész is a korai magömlés probléma. A másik meg h bűn és rossz és szarul érzi magát tőle. K nehéz.)

2020. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!