Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rányitottam a gyerekemre hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rányitottam a gyerekemre hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Az imént sikerült rányitnom, kérjek bocsánatot vagy inkább tegyek úgy mintha nem láttam volna semmit?


N



2020. okt. 26. 00:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

"Beszélj vele, mondd el, hogy ez természetes dolog". Erről az Amerikai Pite dús szemöldökű apukája jut eszembe :)


Nem, a fiad (vagy lányod, mindegy) nem akar erről beszélni, nem akarja hallani a véleményed. Ha tényleg természetes, akkor nem kell róla beszélni. Mintha rányitnál a WC-n szarás közben véletlenül. Az is előfordul, nincs benne semmi gáz, és nem kell beszélni róla. Lépj tovább.

2020. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
11, ha nyitva hagyja szaras kozben az ajtot akkor azert raszolsz h maskor bezarhatna :)
2020. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne csinálj úgy mint a faterom, bejött, pont sikerült elrejtenem a szerszámot, kiment de valamiért megfordult és már késő volt és csak annyit mondott hogy ejnye na . Én ha lenne gyerekem és mondjuk fiú azt csinálnám (én is pasi vagyok) hogy nem akkor de máskor ha csak kettesben vagyunk elmondanám neki hogy nincs ezzel semmi baj és ha nem világosítottam volna fel akkor megtenném, és arra kérném hogy zárja be az ajtót és azért arra vigyázzon hogy ne kenjen össze semmit mert az gusztustalan és hogy azért ne művelje túl gyakran. És biztosítanám arról hogy nyilván nem vagyok mindent tudó bölcs de ha bizonytalan valami ezzel kapcsolatos dologban jöjjön hozzám bátran.
2020. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!