Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem húga de mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem húga de mit tegyek?

Figyelt kérdés

a szitu az hogy feleségemnek van 1 húga 20 éves kis csinos lány nagyon jóban vagyunk de mostanában úgy vettem észre hogy kicsit közelebb kerültünk elkezdett szexuálisan érdekelne de tudom hogy nem szabadna.

Csak nehéz ellenállni


2020. okt. 30. 11:06
1 2
 1/19 alonelyman ***** válasza:
26%
dugd meg amíg lehet
2020. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Cumiztasd meg oszt kész
2020. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha félredugsz, legalább ne családon belül. Borzasztó megalázó a feleségednek, és míg te jól végezted dolgod és továbbállsz egy válással, neki a családi kapcsolatait is tönkreteszed emellé.
2020. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
87%

az elottem levo ketto ember elegge undorito lol

hogyha szereted a feleseged akkor maradj huseges de ha kepes lennel meg tenni akkor nem szereted (en velemenyem)

2020. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az ex barátnőm hugát dugtam meg (tehát se feleség nem volt, se barátnő, mert már réges rég szakítottunk), és még ebből is jó nagy botrány lett. Szóval ez egyenlő lenne az öngyilkossággal az esetedben.
2020. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Eldöntöd hogy a házasságod a fontosabb vagy egy kúrás. Úgyis kiderülne, de ha már most elkezdesz félrekacsingatni akkor ott valami nem klappol abban a házasságban.
2020. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Neked hogy esne, ha az öcséddel kufircolna a nejed?
2020. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Addig kellet volna ki kefélni magad minden féle nővel amíg nem volt feleséged. Mivel nem tetted ez lett a vége. Csak tudnám az ilyen minek nősül? Xd
2020. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

#4 Feldmár Andrástól hallottam ezt az őszinteség kapcsán, megpróbálok pontosan idézni: "Ha szeretem a feleségemet és esetleg mégis megcsaltam, akkor nem mondom neki el, mert csak feldúlná..... Dee ez nem teljesen igaz, mivel ha tényleg szeretném a feleségem, akkor nem csaltam volna meg..... Viszont ez sem teljesen igaz, mert ha a feleségem tényleg szeretne engem, akkor nem hívnánk megcsalásnak.

Tehát végülis én nem szeretem a feleségemet, a feleségem nem szeret engem és egyikünk sem mondja el a másiknak. "

2020. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Noren1989 ***** válasza:
42%
Szép dolog ez az őszi szünet :D
2020. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!