Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem húga de mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem húga de mit tegyek?

Figyelt kérdés

a szitu az hogy feleségemnek van 1 húga 20 éves kis csinos lány nagyon jóban vagyunk de mostanában úgy vettem észre hogy kicsit közelebb kerültünk elkezdett szexuálisan érdekelne de tudom hogy nem szabadna.

Csak nehéz ellenállni


2020. okt. 30. 11:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Tabu! Felejtsd el gyorsan.
2020. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Na hasonló cipöben jàrunk akkor. Szar ügy , nincs mit tenni igazàból.
2020. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Legyen eszed, ez egy teszt!

Fogadott a feleséged a tesójával, hogy el tud-e csábítani.

2020. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%

"Ha félredugsz, legalább ne családon belül. Borzasztó megalázó a feleségednek, és míg te jól végezted dolgod és továbbállsz egy válással, neki a családi kapcsolatait is tönkreteszed emellé."

------------------

Hogy mi van????? Jól végezted dolgod egy válással? Melyik bolygón? A válások 100%-ban a férfi húzza a rövidebbet anyagilag, ha szerencséd van akkor nem indulsz meg a spirálon ami az alkoholizmusba meg a hajléktalanságba vezet. De az életszínvonalad súlyos lecsökkenése az nagyjából garantált.

2020. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy soha ne kefélj félre olyan nővel akit a párod ismer, vagy meg tud ismerni. Még közös ismerőssel rendelkezőt sem. Mégha nagyon kevés az esélye a lebukásnak, akkor is állandó lesz a stressz hogy mikor a feleséged felb.assza valamin az agyát és felhív hogy "most azonnal gyere haza", vagy "este szeretnék valamiről beszélni" akkor brutálisan fosni fogsz hogy biztos megtudta.


Félrekefélni külföldön kell, vagy itthon turistákkal, esetleg NAGYON más körökben mozgó nővel, és csak egyszer. Következőnek másik nőt kell találni, akkor nagyjából minimalizálod a lebukás esélyét.

2020. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Viktorius, ki beszélt pénzről, hol látod a hozzászólásomban azt a részt? Légyszi emeld ki, ha már ennyire felpaprikáztalak! :) Egyébként meg ez nem Amerika, az okosabb házassági szerződést csináltat és ennyire egyszerű a történet. Ha meg gyerek nincs, és szerintem a kérdezőéknél nincs, akkor pedig szerződésre sincs szükség, kalap kabát. Ha balf.sz vagy, és megkopasztottak, az nem azt jelenti, hogy ez az általános. Egyébként meg létezik ám olyan, hogy értelmes emberek kötötték össze az életüket, és esetleg továbbra is értelmesek, amikor elválnak, és nem az egymással kiszúrás a cél... Viszont ha lefekteted a feleség húgát, akkor meg is érdemled az alkholizmust meg a hajléktalanságot ;) (amire egyébként én nem láttam példát sem magam, ismerőseim, barátaim, sem szüleim, ismerőseim szülei körében, pedig rengetegen elváltak, de akkor gondolom én is az értelmesebbek közé tartozom, és értelmesebbek között mozgom...)
2020. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15 amatőröknek igen.
2020. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%

Régebben sokat beszélgettem csövesekkel, arra voltam kiváncsi hogy lehet idejutni. 10-ből 9-en azzal kezdték hogy "há' mikor elváltam...". Mégha nem is lesz minden elvált férfiből csöves, a legtöbb csöves bizony a válás miatt jutott oda. Nem közvetlenül, hogy a bíróság elvett tőle mindent, csak k.ibaszottul előnytelenül jött ki belőle, ez stresszt és depressziót okozott, aztán jött a pia, munkaelvesztés, fű, kokó, majd mikor erre nem volt pénz akkor a hígító, számlák befizetetlenek, közüzemek kikapcsolva, kilakoltatás, vagyonelkobzás és azon kapta magát hogy ő már gyakorlatilag hajléktalan.


Aki meg nem jutott oda, ha orbitális mázlid van akkor fifty-fifty módon jössz ki a válásból a feleséggel (gyerek akkor is nála marad, őket megkapnod esélyed sincs) de legtöbbször a válástól csak az függ hogy a férfi kicsit vagy nagyon fog sz.opni.

2020. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, én inkább válásba beleroppant nőket ismerek, ha már statisztikákat nézünk. Azért, mert a hajléktalanok közül vannak, akik válás után csúsztak le, attól még nem gondolom, hogy ez az általános. Apám és anyám is több diplomás emberek, tök fura, hogy egy pillanatig nem fenyegette a hajléktalanná válás veszélye, pedig anyámé maradt a ház (tekintve hogy apám nem egy állat, hogy kidobjon minket a testvéreimmel együtt, menjünk ahova tudunk).

Egyébként meg simán a közös felügyeletet is megítélik manapság, nem tudom, mennyire vagy otthon a témában, nekem úgy tűnik, egy 20 évvel le vagy maradva... Barátnőm és exférje pl heti váltásban nevelik a gyereket, mert apuka ragaszkodott hozzá.

Az, hogy valaki narkós, az nem hiszem, hogy egy válás következménye. Én is rohadt stresszes vagyok, pedig nem váltam el, terápáiára járok, mert az segít, és nem szipuzom.


Egyébként meg ahogy mondtam: az általad vázolt sorsot elkerülheti a kérdező, ha nem dugja meg a felesége húgát, ellenkező esetben majd beszélgethetsz vele egy pár év múlva az utcán, és írhatod ide, hogy a rohadék nő hogy megkopasztotta ezt a szegény férfit.

2020. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!