Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, rátok (személy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, rátok (személy szerint) hány állítás igaz az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1. Csak olyan nővel szeretek beszélgetni tartalmasabban, akivel összejönnék és/vagy lefeküdnék.

2. Nem hiszem, hogy egy férfinak sok közös témája lehetne egy nővel.

3. Ha meglátok az utcán/tömegközlekedésen/hivatalos helyen/közterületen egy idegen nőt, akit alapvetően csinosnak találok, akkor elképzelem meztelenül és/vagy elkezdek hosszasabban fantáziálni arról, hogy mi mindent csinálnék vele.

4. Volt, hogy hazudtam/elhallgattam tényeket annak reményében, hogy úgy több eséllyel juthatok szexhez.

5. Csak olyan nővel lennék együtt hosszabb távon, aki élvezi a szubmisszív szerepet az ágyban.

6. Úgy gondolom, hogy egyedül a domináns férfi-szubmisszív nő felállás a természetes (akár szexben, akár az élet többi területén).

7. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert nem kaptam meg tőle az ágyban valamit, amit szerettem volna.

8. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert jött egy nő, akinek a testét megkívántam.

9. Úgy érzem, hogy a nemi erőszak túllihegett téma, sok esetben az "elszenvedőjének" is van annyi felelőssége a dologban, mint az elkövetőjének.

10. Időről időre megbeszélem a barátaimmal, hogy hogyan szexelek a párommal (vagy exemmel, amíg vele voltam)/hogy milyenek a párom testének a paraméterei.


Igazából most a szavazatok érdekelnének a legjobban, nem akarok egymásnak ugrasztani embereket a kommentszekcióban.



2020. nov. 3. 18:16
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Amúgy aki egy állítást érez igaznak saját magára, az legyen már szíves elárulni, hogy az melyik, mert közben nagyon kíváncsi lettem. :D
2020. nov. 3. 20:21
 32/52 anonim ***** válasza:
85%

A soroksári kétgyerekes kocogni induló családanya miben volt felelős amikor megtámadták, megerőszakolták, megfojtották?

Aki a nemi erőszak áldozatait tartja hibásnak (minek ment oda, miért öltözött kihívóan stb.) az vagy a nőkkel szembeni elutasítások miatt végtelenül frusztrált (persze ha egy rokonát érné támadás egyből másképpen gondolná), vagy teljesen érzéketlen embertársai szenvedése iránt. Akármelyik is ilyen gondolkodásmóddal nem csoda hogy sikertelen a nőknél. Lehet gyűlölni a nőket, de az a bibi hogy érdemesebb szeretni őket mert náluk van az összes p.na :)

2020. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
32. Nem csak nőket erőszakolnak meg. Néhány éve volt egy hír, hogy egy migráns megerőszakolt Norvégiában egy férfit. És az ostoba ember még a migránst sajnálta (aki megerőszakolta őt), hogy azt ki fogják utasítani az erőszakolás miatt Norvégiából.
2020. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
70%

No, most olvasom csak, amiket válaszoltatok. Ja, mielőtt elfelejtem, ne felejtsétek majd ezt a válaszomat is lepontozni, nagyon fontos!

Szóval látom, nem mindenki érti a magyar nyelvet, amikor azt írom, hogy NEM MINDIG!!! Értitek ezt a részét? NEM MINDIG!!!

De akkor a gyilkososra egy példa: elmegy közel-keletre, háborús övezetbe, vagy ahol minden nap terrortámadás van, vagy mondjuk gettóban (igen, jártam már Amcsiban gettóban nappal, kocsival, és nem álltunk meg nagyon) éjszaka kimegy.

Hangsúlyozom még egyszer a kevésbé magyarul értőknek: EZ SEMMIT NEM VON LE AZ ELKÖVETŐ FELELŐSSÉGÉBŐL! SEM-MIT!

Eddig azt próbáltam elmagyarázni, hogy vannak esetek (TEHÁT NEM MIND!!!!), ahol az elkövető más magatartásával elkerülhető lett volna az erőszak/gyilkosság!

2020. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
53%

még #28!

Kiváló példa a kerékpár lopás! Ha megveszek egy méregdrága országúti bringát, majd elmész Kőbányára, letámasztod a falhoz, és elmész kirándulni a Mecsekbe, akkor ne csodálkozz, hogy a bringa nem fog már ott állni! Tehet róla az áldozat? Igen! Rossz helyen, lezáratlanul ott hagyta a bicót! Tehet róla az elkövető? ABSZOLÚT, dutyiba vele!

2020. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
30%

1 3 4 6 7 8 10


Amúgy eléggé el van cseszve a szavazás. A 8; 10 -est vallom de a 9-est nagyon nem. Ezenkívül több választ nem enged adni kb 3-nál...

Emellett ha már megcsaltam a csajom mert nem kaptam meg valami és utána azért mert megkívántam valakit az nagyon nem ugyanaz mintha csak ez utóbbit tettem volna meg...

35F

2020. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Nem az volt a kérdés, hogy hányas a sorszáma annak/azoknak az állításnak/állításoknak, amellyel/amelyekkel azonosulni tudsz, hanem az, hogy mennyiségileg hány ilyet találtál a felsorolásban.
2020. nov. 3. 22:55
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha abba az értelembe nézzük, hogy ismerkedésről van szó.


Egyébb ként többek között lány barátaim is vannak, akikkel szintén sok mindenről beszélünk, de velük nyilván csak laza beszélgetések folynak.


Párkapcsolat esetén egyszere csak 1 lánnyal ismerkedem. Hűséges tipus vagyok.


20F, szingli

2020. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Ilynekor volna jo ha lehetne többre szavazni. :S
2020. nov. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
30%
A "Hány állítás?" az mit mér fel? Kb semmit, mert ha két ember is 6-6-ot tud felsorolni de másakat akkor két tök különböző ember fog egy kategóriába kerülni... Annak mi értelme???
2020. nov. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!