Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, rátok (személy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, rátok (személy szerint) hány állítás igaz az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1. Csak olyan nővel szeretek beszélgetni tartalmasabban, akivel összejönnék és/vagy lefeküdnék.

2. Nem hiszem, hogy egy férfinak sok közös témája lehetne egy nővel.

3. Ha meglátok az utcán/tömegközlekedésen/hivatalos helyen/közterületen egy idegen nőt, akit alapvetően csinosnak találok, akkor elképzelem meztelenül és/vagy elkezdek hosszasabban fantáziálni arról, hogy mi mindent csinálnék vele.

4. Volt, hogy hazudtam/elhallgattam tényeket annak reményében, hogy úgy több eséllyel juthatok szexhez.

5. Csak olyan nővel lennék együtt hosszabb távon, aki élvezi a szubmisszív szerepet az ágyban.

6. Úgy gondolom, hogy egyedül a domináns férfi-szubmisszív nő felállás a természetes (akár szexben, akár az élet többi területén).

7. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert nem kaptam meg tőle az ágyban valamit, amit szerettem volna.

8. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert jött egy nő, akinek a testét megkívántam.

9. Úgy érzem, hogy a nemi erőszak túllihegett téma, sok esetben az "elszenvedőjének" is van annyi felelőssége a dologban, mint az elkövetőjének.

10. Időről időre megbeszélem a barátaimmal, hogy hogyan szexelek a párommal (vagy exemmel, amíg vele voltam)/hogy milyenek a párom testének a paraméterei.


Igazából most a szavazatok érdekelnének a legjobban, nem akarok egymásnak ugrasztani embereket a kommentszekcióban.



2020. nov. 3. 18:16
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű. Mindegyik állításról azt feltételezem, hogy egy bizonyos embertípus hajlamosabb igaznak érezni őket saját magára nézve. Amennyivel magasabb "pontszámot" érsz el, annyival állsz közelebb ehhez a típushoz. Lehet mondani, hogy bárgyú módszer, de nem is jól elemezhető kvantitatív adatok felvétele volt a szándékom, nem ebből fogom írni a szociológia szakdolgozatomat sem, csak gondoltam, unaloműzésnek elmegy egy ilyen kérdés is. Nem kell felhúznod magad rajta.
2020. nov. 4. 04:57
 42/52 menta34 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Bár még lehetne rajta csiszolni, azért tényleg jók a kérdések. Feltételezem, hogy kizáró/lepontozó viselkedésre utalnak, ami érthető megközelítés, ugyanakkor ilyenre egy éles ismerkedéskor őszinte válasz nem remélhető.

Másrészt azt is tudjuk, hogy a nők nem papucs kiscicát keresnek, hanem igazi oroszlánt - aki harap ha kell, csak beléjük sosem. Tehát jól hangozhat, hogy egy álom férfinál a kérdésekből egy sem igaz, de biztosra veszem, hogy akinél valóban egy sem igaz, az nem lesz álom férfi.


Harmadrészt, bár pár pont (pl.9.) alapvető személyiségi kérdés, a többség inkább csak egy-egy kapcsolatot jellemez - ahol a vágyott hozzáállást ki kell érdemelni a nőnek is, mert az vajmi kevés, ha valaki plázacicának beöltözik.

2020. nov. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
25%

A pasik java ki szokta beszélni a nemi életét a másiknak akivel közeli baráti vagy munkahelyi kapcsolatban van. Aki a 9-esre tiltakozik mert vérlázítóan hazug és ostoba kijelentés, annak teljesen más a gondolkodása mint aki vallja. Innentől kezdve hiába a többi egyezőség akkor sem fognak hasonlítani egymásra a gondolkodásuk miatt.

A férfiak java a nőkhöz való viszonyulásba beleviszi a szexualitást. A két nem különbözősége és eltérő felfogása egy elég mély szakadék amit általában a szexualitás segít áthidalni. Emiatt az 1-es a legtöbb férfira igaz.

A 3-as pont a férfi természetéből és működéséből adódóan igaz, bár hibás a megfogalmazása, mert nem a "csinossága" számít hanem a vonzósága ami alak, arc, viselkedés. Az h valaki csinos-e az esztétika nem pedig szexualitás.

Az 5-ös pont biológia. Vannak kivételek is nagy számban de a többség még mindig az erősebbik és dominánsabbik nem biológiai hierarchiáját érzi vágyottnak ösztönösen.

A 7-es ellenben élethelyzet függő. Nem felfogás és nem belső működés eredménye és az sem lenne mindegy h ki mennyire könnyen gyakran csinálja vagy milyen az élethelyzete és párkapcsolata az esemény bekövetkeztekor.

a 7-8 egymásra hatását korábban leírták. A két eset két külön embertípus.

Szóval ezek a kérdések nem fognak semmiféle értékelhető eredményt hozni csupán mennyiségi összegzéssel...

2020. nov. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
6,7,8.
2020. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

#43

Nem unod még ezt az akadékoskodást így, harmadjára?

2020. nov. 4. 15:49
 46/52 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit tudsz hozzátenni? Erre futotta? Érvek helyett böfögés?
2020. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
Hozzá lehetne tenni sok mindent, de ennél többet nem vagyok hajlandó, túl komolytalan téma ez ahhoz.
2020. nov. 4. 22:08
 48/52 anonim ***** válasza:
0%
Inkább átgondolatlan és használhatatlan.
2020. nov. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Vagy szimplán nem arra akarom használni, amire szerinted használnom kellene. A saját kérdésemet. :D
2020. nov. 5. 12:42
 50/52 A kérdező kommentje:

Amúgy:

[link]

[link]

2020. nov. 5. 12:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!