Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, rátok (személy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, rátok (személy szerint) hány állítás igaz az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1. Csak olyan nővel szeretek beszélgetni tartalmasabban, akivel összejönnék és/vagy lefeküdnék.

2. Nem hiszem, hogy egy férfinak sok közös témája lehetne egy nővel.

3. Ha meglátok az utcán/tömegközlekedésen/hivatalos helyen/közterületen egy idegen nőt, akit alapvetően csinosnak találok, akkor elképzelem meztelenül és/vagy elkezdek hosszasabban fantáziálni arról, hogy mi mindent csinálnék vele.

4. Volt, hogy hazudtam/elhallgattam tényeket annak reményében, hogy úgy több eséllyel juthatok szexhez.

5. Csak olyan nővel lennék együtt hosszabb távon, aki élvezi a szubmisszív szerepet az ágyban.

6. Úgy gondolom, hogy egyedül a domináns férfi-szubmisszív nő felállás a természetes (akár szexben, akár az élet többi területén).

7. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert nem kaptam meg tőle az ágyban valamit, amit szerettem volna.

8. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert jött egy nő, akinek a testét megkívántam.

9. Úgy érzem, hogy a nemi erőszak túllihegett téma, sok esetben az "elszenvedőjének" is van annyi felelőssége a dologban, mint az elkövetőjének.

10. Időről időre megbeszélem a barátaimmal, hogy hogyan szexelek a párommal (vagy exemmel, amíg vele voltam)/hogy milyenek a párom testének a paraméterei.


Igazából most a szavazatok érdekelnének a legjobban, nem akarok egymásnak ugrasztani embereket a kommentszekcióban.



2020. nov. 3. 18:16
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
9%

Mire lehet használni egy használhatatlan kérdést?



Amúgy meg a szinoníma rovat nagyon el van cseszve! A csinos az semmiképp sem jelent "vadító"-t főleg nem "szenvedélyes"-t ezt minimális irodalmi-nyelvi képzettséggel is be lehet látni.


A vonzó-t pedig nyilván szexuális értelemben értem, míg a csinos szinonímájaként nem a szexuális értelemben kéne venni...

2020. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:

Rendben, mutatok mást:

[link]

[link]

csinos = "szemnek tetsző"

vonzó = "tetszést keltő"

A kettőnek nincs semmi köze egymáshoz az égegyadta világon, teljesen egyértelmű. Majd te leszel az, aki eldönti a meghatározások alapján, hogy a két kifejezés közül melyiknek lehet szexuális konnotációja és melyiknek nem. Sőt, direkt tegyél úgy, mintha annak, hogy heteroszexuális férfi fejjel egy nőt esztétikai értelemben véve szépnek találsz-e, az égvilágon semmi köze nem lenne ahhoz, hogy fel tud-e rá állni a farkad. Nagyon fontos, hogy ne érd be az érdemleges kritika megfogalmazásának a feladatával, kell, hogy beleköss a szóhasználatom terén valami olyasmibe is, amit te magad legalább annyira jól megértettél, mint mindenki más, aki elolvasta ezt a kérdést.


De hogy a mondandód többi részére is reagáljak (mert látom, éhezel rá):

— Ha olyannyira evidens, hogy a férfiaknak minimum a túlnyomó többségére igaz az 1., a 3., az 5. és a 10. állítás egyszerre, hogy szerinted erre még rákérdezni is felesleges, akkor hogyan lehetnek kisebbségben a magukra nézve LEGALÁBB 4 állítást igaznak érző szavazók? Rajtuk kívül itt mindenki nő, csak férfinak adják ki magukat, hogy megtévesszenek engem?

— Ha igazad is lenne abban, hogy ezekkel (majdnem) az összes férfi azonosulni tud, azzal mit bizonyítanál be/cáfolnál meg? Legfeljebb kiderülne számomra, hogy a legtöbb férfi minimum 4 állítással azonosulni tud ezek közül. Akkor máris tanultam valamit a kérdés kiírásának köszönhetően. Tudni fogom-e biztosra, hogy melyek ezek az állítások? Nyilván nem. Nem is igazán érdekel. Mind a 10 olyasmi, amit ha magadénak vallasz, csökkented az esélyt arra, hogy akarjak tőled bármit is. Fogd fel úgy őket, mint cseppeket egy pohárban sokféle folyadékból. Ha minden csepp összetétele különböző, akkor is megtöltik a poharat együtt, csak elegen kell lenniük hozzá.

— Amikor nem áll fenn semmiféle együttjárás a változók (jelen esetben állítások) között, az jellemzően pont NEM úgy néz ki, hogy a szélső értékeken relatíve magas az esetszám, "középen" meg alig van valaki. Ha ilyet látsz, az pont az összefüggés meglétét bizonyítja. Amikor nincs összefüggés, akkor nagyjából ugyanaz az esetszám tartozik minden értékhez:

[link]


Nem tudom, ezúttal min fogsz majd fennakadni, de nagyon várom már.

2020. nov. 6. 02:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!