Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, rátok (személy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, rátok (személy szerint) hány állítás igaz az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1. Csak olyan nővel szeretek beszélgetni tartalmasabban, akivel összejönnék és/vagy lefeküdnék.

2. Nem hiszem, hogy egy férfinak sok közös témája lehetne egy nővel.

3. Ha meglátok az utcán/tömegközlekedésen/hivatalos helyen/közterületen egy idegen nőt, akit alapvetően csinosnak találok, akkor elképzelem meztelenül és/vagy elkezdek hosszasabban fantáziálni arról, hogy mi mindent csinálnék vele.

4. Volt, hogy hazudtam/elhallgattam tényeket annak reményében, hogy úgy több eséllyel juthatok szexhez.

5. Csak olyan nővel lennék együtt hosszabb távon, aki élvezi a szubmisszív szerepet az ágyban.

6. Úgy gondolom, hogy egyedül a domináns férfi-szubmisszív nő felállás a természetes (akár szexben, akár az élet többi területén).

7. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert nem kaptam meg tőle az ágyban valamit, amit szerettem volna.

8. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert jött egy nő, akinek a testét megkívántam.

9. Úgy érzem, hogy a nemi erőszak túllihegett téma, sok esetben az "elszenvedőjének" is van annyi felelőssége a dologban, mint az elkövetőjének.

10. Időről időre megbeszélem a barátaimmal, hogy hogyan szexelek a párommal (vagy exemmel, amíg vele voltam)/hogy milyenek a párom testének a paraméterei.


Igazából most a szavazatok érdekelnének a legjobban, nem akarok egymásnak ugrasztani embereket a kommentszekcióban.



2020. nov. 3. 18:16
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
94%

#20 Mert szégyellem magam, hogy van olyan férfitársam, aki komolyan gondolja, hogy egy nő kiprovokálhatja a viselkedésével az nemi erőszakot.

Ez nem lehet mentség és ok sem.


Felőlem egy nő meztelenül, egy szál punciban balettozhat előttem, akkor sem fogom megerőszakolni.

2020. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
34%

#22 És ebben az esetben szerinted ez a mentség vagy az ok? Mert szerintem egyik sem, mint írtam.

Nem azért vitte be mert kilóg a segge fele, hanem azért, mert egy pszichopata akit nem érdekel, hogy a másik mit érez.

Nekem az a munkahipotézisem, hogy kb pont oda teszed a pontot, amikor ez okká válik az erőszakban, ahol a saját toleranciád fekszik.

A személyeskedésed pedig -lásd kivel van dolgod- nem kommentálom. A válaszom eddig is tárgyilagos volt.

2020. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
0%

#23

köszönöm, igazán úriember vagy! Ha nem személyeskedsz, akkor cinikus választ adsz - lásd feljebb. Nade:

ebben az esetben szerintem tehet róla, ha így öltözködik ÉS (nem csupán "vagy" kapcsolat) úgy is viselkedik (kacérkodik vele, kétértelmű utalásokat tesz). De ezért írtam, hogy félig, tehát NEM MINDIG, és NEM MINDEN ESETBEN.

A kérdező azt írta, hogy "túllihegett téma" - ami szerintem nem túllihegett, tényleg probléma! Ill. "sok esetben az elszenvedőnek is van benne felelőssége": szerintem van eset, amikor igen, lásd feljebbi írásom.

Most már érted a "félig" dolgot? Nem fekete, nem fehér, hanem szürke! ;)

2020. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
7-8 igaz rám ezek közül. De ezt nem kell tudnia a nőknek nyilvánvalóan, hiszen ezek a témák két ember között ismerkedéskor 99%-ban amúgy sem kerülnek szóba. A nemi erőszakos és a dominanciáról szóló válaszokkal nem értek egyet. A nemi erőszak is egy bűncselekmény, amiről az elkövető tehet. Ha kirabolnak, azért sem te vagy a hibás. A dominanciás állításokkal nem értek egyet, mert szeretem ha néha a nő a domináns, a kezdeményező. Szeretem például ha lovagolnak rajtam.
2020. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
67%

#24 Nem, ilyen nincs. Nincs olyan extrém eset, amikor a másik fél egyértelmű tiltakozása ellenére ok lehet a kihívó viselkedése.

Egy jó érzésű ember nem erőszakol meg egy nőt akkor sem, ha az meztelenül ki van kötözve előtte és a hasára van írva, hogy "dugj meg".


Értem amit mondasz, de ezt nem szabad okként megnevezni, mert baromi káros.

Az erőszak oka kizárólag az elkövetőben keresendő. Mindig döntési helyzetben vagyok a cselekedeteimben. Az, hogy az erőszak áldozata, szép, kihívó, minek ment oda, és különben is, stb legfeljebb tényezők lehetnek az elkövető fejében, hogy pont őt és pont akkor. Viszont amikor könyörög valaki, hogy "ne tedd, kérlek", akkor súlyos lelkiismereti deficitben vagyok, amikor mégis megteszem az akarata ellenére. Pontosan ebben a pillanatban van az erőszak oka és nem előtte.

2020. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
15%

#25

Azt nem vitatom, és egyet is értünk benne, hogy teljes mértékig elítélendő ez a cselekedet. Ezt én is így gondolom!

Az, hogy vannak esetek, amikor szerintem az áldozat is hozzájárul (előtte már leveleztek, ilyen-olyan kijelentéseket tett, stb-stb...), abban eltérnek a nézeteink, de mindegy, én így látom, főleg az első, nem túl kedves, cinikus hangvételű hozzászólásod zavart.

2020. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
82%

#26 Értem, amit mondasz egyébként csak ilyen módon hivatkozni erre nagyon visszás, főleg ha áldozattal beszélsz.

Szerintem az erőszak oka pont abban keresendő, ami téged és engem megkülönböztet egy erőszak elkövetőtől.

2020. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
85%
A nemi erőszak is egy bűncselekmény. Ugyanannyira tehet (vagy nem tehet) róla az áldozat, mint a gyilkosság áldozata hogy megölték, vagy a rablás áldozata hogy kirabolták, vagy kerékpárlopás áldozata hogy ellopták a bicajt.
2020. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Én is valami olyasmit gondolok egyébként, mint darkerthanblack, de meglepően sok múlik azon, hogy milyen fogalmakat használunk. A "tehet róla", "ő hibája is" és társai erősek, mert ha meg akarod osztani a felelősséget, akkor az elkövetőre szükségszerűen kevesebbet terhelsz belőle (értsd: ha nem is tisztává, de könnyebbé teszed a lelkiismeretét ezáltal), mintha azt mondanád, hogy márpedig az ő sara. Nem tudom, ez így mennyire érthető. De attól, hogy ebben valakivel nem értek egyet, még nem feltétlenül tartom az illetőt rossz embernek, vagy ilyesmi, ahhoz többet kellene beszélgetnem vele.
2020. nov. 3. 20:16
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tehetnek róla, szerintem kizárólag az erőszakoló a hibás és súlyosan meg kell büntetni a tette miatt.

Viszont azt nem szeretem, amikor olyan emberek háborodnak fel egy ilyen véleményen, miszerint az áldozat IS lehet hibás, akik amúgy az instás, lenge öltözetű csajokat mindennek elhordják és kvázi bullyingolják Őket... Ez képmutatás.

2020. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!