Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17 éves lány 28 éves pasi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány 28 éves pasi? Véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 11:32
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
89%
Ameddig nekik ez normális addig nincs gond
2020. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
81%

Ezt hívják kémiának. A fiatal lányokat mindig is vonzották az idősebb pasik mert biztonság érzetet adnak a megjelenésükkel/tapasztalatukkal de legfőképp az egzisztenciájukkal. Ez a vonzódásod főként szexuális jellegű amit feltehetőleg valamilyen kisebb korodbeli tapasztalat alakíthatott ki, mint pl sok nőnél az apa komplexus.


Konkrétan egy teljes generáció van köztetek így 1-2 évig simán el tudtok lubickolni és mindenki kiélheti amit akar de komoly szinten ez egy esélytelen párkapcsolat bár maguk a monogám párkapcsolatok sem működőképesek de ez már egy másik dolog.


Az lesz az érdekes amikor te suliban leszel és egy helyes pasi udvarolni kezd majd míg a "párod" dolgozik a munkahelyén, bár ki tudja lehet hogy neki csak egy "vas" vagy a tűzben... ki tudja? Óvatosan játsz.

2020. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
30%

Egy két éven belul már gyereket fog akarni toled :D Vagy egy két év mulva lelép, mert egyenlore még csak a sexet profitálja beloled. Bár ettol még tényleg szerethet, csak nem biztos hogy veled képzeli el hosszutávon az egész életét. De ez a 2 állításom csak általánosítás. Ezeknek adok nagyobb esélyt.


De mind e mellett, simán elképzelheto, hogy te vagy élete párja és veled fog megoregedni. Attol fugg, hogy viselkedik veled, mennyire mutatja ki az érzéseit, mennyire tisztel, beszél e a kozos jovorol veled. MOndjuk lakásvétel, házépítés, gyerek, stb stb.


De szerintem amugy nem kéne ezen filoznod. Ha elmvagytok egyutt, akkor élvezzétek egymást, és majd késobb ha megromlik kicsit, majd akkor megoldajátok, de addig csak élvezzétek egymást.

2020. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy utolsó utolsó bekezdése szerintem 5*: teljesen mindegy ki mit ír (beleértve engem is), ha úgy érzitek hogy ezt akarjátok, akkor csináljátok. Aztán majd kiderül, hogy fog működni és meddig fog tartani, ezt előre úgyse lehet megmondani.
2020. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem necces. És igen, ha a csaj 25, a srác 37 lenne, az már más sztori.

Baráti körömben volt egy srác, 10 évvel fiatalabb (gimnazista) barátnője volt, nem lett jó vége, pedig húzták egy két évig. A srác nagyon szerette, de mondta, hogy ezzel az érettségi fokkal nem tud mit kezdeni, és azt is elárulta, mikor rákérdeztünk, hogy ha a csaj egy 5-össel idősebb lenne (értelemszerűen a srác is ugyanannyival), akkor biztos, hogy nem lett volna gond.

Ettől még persze bármi megtörténhet, de a két életciklus egyszerűen nem tart ugyanott, ha átvészelik azt az időszakot mire ez kb közelít, akkor oké, ha nem, akkor viszlát.

Egyébként amit az egyik válaszoló írt, az is probléma lehet, hogy a fiatalabb fél általában nem éli ki magát ilyenkor, és előbb-utóbb rájön az ötperc (persze ez sincs kőbe vésve).

2020. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha a korkülönbségre célzol, kedves kérdező, ez teljesen rendben van. Amikor kb ennyi idős voltam, nekem is volt ilyen korú csajom,és tökéletes volt minden téren. Szerettem hogy kicsit bolondos, és ugyanakkor tud komoly lenni. A kezdeti tapasztalatlanságot pótolta a fiatalság heve. Olyan nyaram volt vele, amire mindig szívesen emlékezem. Aztán a fősulis dolgai elvitték, és engem is messze sodort az élet...
2020. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Csak ratok tartozik
2020. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsés pasi!

Én mondjuk 38 vagyok de ha mákom lesz neked mis kinéz egy 17 éves. De csak szexre. Hacsak nem akar komolyabbat. Talán még abban is benne lennék...

2020. nov. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
94%
szerintem dugjatok jó sokat, a többi nem számít :D
2020. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

12 év korkülönbség még belefér de több nem.

Döntsd el, te tudod mit szeretnél!

33/F.

2021. jan. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!