Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17 éves lány 28 éves pasi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány 28 éves pasi? Véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 11:32
1 2 3 4 5
 41/49 Istvan485 ***** válasza:
43%
Szerintem is működik a kémia 47 evésen volt 18 eves barátnőm és jól működőt 2 évig tartot!!!
2021. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

Király csávó ! Irigylem.

Én mindent meg adnék egy ilyen fiatal barátnőnek. nem anyagi dolgokat hanem szeretetet hűséget stb


38/f

2021. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
79%

Sztem működhet. Törvenyi akadálya sincs, ill lehet a lány is érettebb.


De én azert csak 18 felett ismerkedem :) 31 vagyok amúgy. 30as nő nem kellene. Én a 20-25 közti tartom most ideálisnak. És nem "lúzerség" ha valaki nem a korosztályából választ. Mint ahigy írták itt korábban.

25 év feletti csajoknál egyre nagyibb az esély h van gyereke. Én meg másét nem tartom el. Ha meg nincs, akkor meg lehet kapuzárási pánikja van. Nálam ez sem játszik. A lányok/nők am is előbb érnek. Én meg am is fiatalosa vagyok (25nek szoknak nézni, nem is érzem magam 30nak). A fiatalos meg a komolytalan persze nen jelent egyet. Van lakásom, autó, megtakarítás (nem százezres nagyságrendben), notmalis munka, mellette egyetemre is járok. Szóval vannak céljaim, de szabadidőmben pont egy fiatalabb, pörgősebb, ide-oda menős, "csapassuk" lánnyal érzem jól magam. Ez pedig inkább arra a korosztályra jellemző.


Aki szerint meg ciki a nagy kor különbség, nézze meg a hírességeket!

Van amugy h a nő az idősebb. Pl Macron nője. Vagy nézzetek utána a Verstappennek. F1 pilóta. 23-24 éves. És a Nelson Piquet 30as lánya a csaja :D akkor Ő is beteg?:P

2021. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
57%
Előző vagyok. Na meglestem a Verstappent. 23 éves. A Piquet leány meg 31.
2021. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
73%

Röviden összegezve a válaszod:

Nem lúzerség mert mások is csinálják.


Nyugtasd ezzel magad :)

2021. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
52%

Az a lány, aki egy nagyobb korkülömbségben nem látja a problémát, azzal valami baj van, ami viszont nem csak ebben nyilvánul meg. Valami nagyon nem stimmel vele. Ha belegondolna, talán tudhatná, hogy mit gondolnak róla mások, akármit is híresztel magáról és akármit is képzel magáról ez ellen, nem fogja érteni.

Ha nagyobb korkülömbségben benne van, akkor mindenki meg fogja nézni és mindenkinek határozott és nem túl kedves, nem éppen felemelő véleménye lesz róla. Akármit hisz, legfeljebb nem tud róla, fel sem fogja, hiszen az alapvető dolgot sem fogta fel rendesen. Ugyanígy ez a lány alapvetően-, így másban is problémás, így a rossz véleménény más miatt is megvan róla, legfeljebb pont ugyanígy nem tud róla, nem fogja fel: mások milyen dolgokért gondolnak róla és mennyire rosszakat. Ha tudná, ki se mozdulna emberek közé.

2021. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
54%
20 év feletti korkülönbség is lehet normális.
2021. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
57%
A fiú kicsit fiatal még, de már elmegy.
2021. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

16 évesen volt 23 éves udvarlóm

Bár pettingén kívül más nem volt köztünk azt mondta fiatal vagyok még a szexhez .. és igaza volt


Mindig is az idősebb férfiak vonzottak .

De szerintem a szüleim nem is engedték volna hogy fiatalkorúként 2 év híjján egy 30 évessel legyek

2021. jún. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!