Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kicsi a farkam érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsi a farkam érdemes inkább azt hazudni a lányoknak, hogy nagy?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, ha tudnák rólam kicsi a péniszem és azt sem ha egy lány nem feküdne le velem azért mert kicsi és tudom a kiszemelt lányról nagyon sok pasival lógott. 18 éves és 9 pasija volt eddig (amiről tudok, lehet több is). Amúgy én még szűz vagyok, de nagyon tetszik ez a lány 😊


F/19



2020. nov. 16. 12:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
13 centiméter teljesen átlagos pénisz. Nem kicsi. 12 és alatta rövid. A férfiak legalább 50%-a 13 centivel rendelkezik.
2020. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Te buta vagy.

1. Ha nem kérdezi, akkor minek mondod.

2. Ha szeret, s jó vagy nála az ágyban, akkor így fog szeretni. Ha hazudsz, akkor kiábrándul belőled.

2020. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

"9-esnek: sajnos az én péniszem csak 13 cm és tudom ennek a lánynak nem lesz elég. Ha hazudok lehet elérem lefeküdjön velem legalább egyszer."


1. A péniszed átlagos, és ha engeded kibontakozni, akkor előbb-utóbb belejössz. Megtanulod használni.

2. A lánynak nem biztos, hogy nem lesz elég. Attól, hogy tudod mennyi pasija volt, nem jelenti, hogy mindegyiknek nagy farka is volt.

3. Ha hazudsz simán megharagudhat annyira, hogy szex előtt faképnél hagy. Vagy pedig megkérdi, hogy a te szemedbe ezt tényleg nagy lenne.

4. Az, hogy legalább egyszer lefeküdjön veled és ezért hazudsz is erkölcstelen és nemmelesleg igencsak kihasználó tett. Én a helyébe szóba se állnék veled.

2020. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Még egy gondolat: ha 9 pasija volt, szerinted mennyi az esélye, hogy ebben volt több is, akinek 13 cm? Legalább 4-5 pasinak ekoruli a mérete, 2-3nak kicsit nagyobb, 1nek nagy mérete van.
2020. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

nincs értelme kamuzni

a normális lányt nem fogja érdekelni mekkora nem emiatt fog kedvelni-nem kedvelni

2020. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Utolsó pasija egy 28 éves érett pasi volt aki legalább 190 cm magas. Nem hinném ha azt mondanám 13 cm van a lábam között akarna még velem többször találkozni. Ígyis lehet nem lesz belőle semmi, de én inkább azt mondom 18 cm a farkam és lehet azon is kacagni fog :(
2020. nov. 16. 12:28
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Jogos, nem kell vele kozolni a meretet elore
2020. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem egy ilyen ribi csajra kéne rámozdulnod, ha kicsi a péló.


Ráadásul ha vagánykodsz neki a nagy farkaddal,aztán meg dugásnál derül ki, hogy kicsi, azzal csak még jobban megszívod, mert simán kiröhög, meg aztán még el is híreszteli, hogy hehe, ez a balfék XY azt mondta, hogy a nagy a farka, közbe meg csak egy bébirépa :D

2020. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem kicsi a 13 bazze. A 18 a nagy, nem a 13 a kicsi. Jézusom. Nekem csak 15/4.4 és szép nőim voltak. Nem ezen múlik, fogjátok már fel. Mondjuk az igaz, hogy ne ribikkel kezdj. Szolid, szűz lányt keress.
2020. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%

milyen ismerkedés, ahol ez téma? ezzel nyitsz nála, hogy mekkora a farkad?

a másik meg: ha mégis szóba kerül (de azért ne te hozd fel a témát!), akkor mondd, hogy 14.5 cm...az már nem hangzik túl kicsinek azért (átlag), és élőben úgyse fogja megmérni és pontosan megmondani, hogy csak 13cm

2020. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!