Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kicsi a farkam érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsi a farkam érdemes inkább azt hazudni a lányoknak, hogy nagy?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, ha tudnák rólam kicsi a péniszem és azt sem ha egy lány nem feküdne le velem azért mert kicsi és tudom a kiszemelt lányról nagyon sok pasival lógott. 18 éves és 9 pasija volt eddig (amiről tudok, lehet több is). Amúgy én még szűz vagyok, de nagyon tetszik ez a lány 😊


F/19



2020. nov. 16. 12:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Eleve van emiatt egy kisebbségi komplexusod és akármit írunk, azt láthatóan megcáfolod, mert csak a negatív forgatókönyvet tudod elképzelni. Én is azt hittem fiatal koromban, hogy kicsi, de ez nem gátolt meg soha semmiben. Úgy voltam vele, hogy legyen, aminek lennie kell. Az élet pedig megmutatta, hogy a valóságban egy lány sem foglalkozik ezzel. Azok sem, akik csak szexkapcsolatot kerestek. Kb a lányok egynegyede szépnek titulálta, a többieknél szóba sem került semmilyen formában.

Idővel, majd ha tapasztalatot szerzel, megtanulod, hogy érj egy lányhoz, mit és hogyan csinálj. Na az fog majd számítani :)

2020. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
11%

"Nem kicsi a 13 bazze."


Dehogynem.

A 15 is az átlagnak az alja.


Sose értettem, minek álltatjátok a kisfarkúakat ezzel. Vagy magatokat próbáljátok meg nyugtatgatni?

2020. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Kár hazudni, mert ha eljuttok az ágyig, ott úgyis látni fogja, és akkor csalódás éri. Egyébként kis pénisszel is lehet szexelni ugyanúgy, miért kell hazudni?
2020. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"sajnos az én péniszem csak 13 cm és tudom ennek a lánynak nem lesz elég. Ha hazudok lehet elérem lefeküdjön velem legalább egyszer."


Mégis miért feküdne le veled legalább egyszer?? Ha eljuttok odáig, akkor úgyis látni fogja élőben, hogy mekkora. Ha neki kicsi a 13 cm, akkor pedig nem fog veled lefeküdni egyszer sem!

2020. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egy ismerkedés nem úgy kezdődik, hogy elmondod a farkad méretét. Ne mondj a farkadról neki semmit. Ha eljuttok az ágyig, akkor már nem fogja érdekelni, hogy mekkora. Ha meg tudod is használni, akkor pláne nem fogja érdekelni a méret. ;)
2020. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%
Egyik pasimnak 13 cm volt a farka, jó volt vele a szex.
2020. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
82%

Nekem is 13 cm körüli, és soha nem szóltak meg érte vagy panaszkodtak volna, hogy miért nem nagyobb. Illetve a szex nem csak a dugásról, hanem az érzékiségről és kényeztetésről is szól, tehát lehet kompenzálni a dolgokat. Amelyik lány pedig lenézi a fiút, akinek kisebb méretű a pénisze az annyit is ér, ha nincs tisztában az alapvető anatómiával.

Szerintem ne egy olyan lánnyal kezdj akinek már több parnere volt, mert nagy lesz a nyomás, és ezáltal rosszabb lesz a teljesítmény is.

2020. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen jó, de ha mindenképp király akarsz lenni, akkor ballagj be egy szex shopba, és kérjél pénisz hosszabbító rátétet.

Ha ezt fölteszed, és úgy húzod fel a gumit, észre sem fogja venni a lány.

Ellesz ájulva, hogy túl szàrnyaltad azt a bika pasast.

2020. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!