Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb lány miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért lett ennyire flegma?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre indok nélkül a többség...flegma. Tudjátok, ez a magas lóról lenéző stílus. Elvárások tömkelege de ő semmit nem hajlandó tenni, egy hiba és lép tovább. Ez a nekem jár, mert lélegzem mentalitás. Elhiszem, hogy a sok pasas aki bókól az megdobja az egó, de ez gáz.


Pár éve ez nem volt ennyire drasztikus, de ma kb a többség ilyen. A tök átlagos, semmilyen lányok is, még a ducik is.


Aztán persze minden pasi szemét, meg jaj minden pasi elkerül engem duma. Én tökre unom, egyre rosszabb kezd lenni minden. Inkább egyedül forever. Mondom, pár éve ennyire nem volt rossz


27f


2018. márc. 12. 19:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%
Juj mit kapsz te most ezért a férfigyőlölő "angyalian kedves" szektától.
2018. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%

-Szerintem így védekeznek ezek a lányok.

-Azt hiszik, ettől szexibbek, elérhetetlenek.

-Nyugi engem is fellöknek, meg amikor kitartják a kezüket

a táskával, mintha kéregetnének, na azt imádom, én ott sem vagyok, b-szd nekem a táskád nyugodtan, csak hogy kecsesnek tűnj.

Ezt szektás vénasszonyként írom.

2018. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Amit látok: ez náluk egy védelmi mechanizmus, így próbálnak erősnek tűnni. De majd később megszívják, egészségükre.
2018. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen általánosító kérdések szörnyen primitívek. Ez pont ugyanaz, mintha én kiírtam volna, hogy “minden pasi szemét”. Nem lenne igaz, mert vannak szemetek és rendesen is, csak szert kell tenni egy kis emberismeretre és hopp, máris tudni fogod, kit érdemes kerülni. Ha valaki mindig ugyanabba a hibába botlik, akkor ideje lenne magába néznie. Gondolkozz el, hogy miért mindig flegma lányokba botlasz, holott nagyon sok a szerény, kedves, visszafogott is.
2018. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%
#4, a "többség" szó jelentése megvan amúgy? :) Mert tényleg ilyen a velem szembejövő lányok "többsége" is.
2018. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, NE általánosíts!

Csak a bosszúság beszél belőled, amiért nem találod a számodra megfelelő társat, gondolom már egy ideje.

"inkább egyedül forever" jaj hagyjuk már, ne itt gyk-n sírd ki magad, mert így sose találod meg akit keresel. Amit te tapasztalsz, azt úgy hívják élet.

27 évesen viselkedj korodnak megfelelően.

2018. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
Mert a női értékek is kezdenek kimenni a divatból.
2018. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%

Ez inkább a nagyobb városokban jellemző a kozmopolita, szőrme kapucnis, adidas superstar cipős pitsáktól.

Ránézel a fejükre, és már attól rosszul vagy, ki van ülve az arcukra, hogy mennyire nagyra vannak magukkal, és mekkora egójuk van. A föld vegye kegynek, hogy rálépnek kb.

Ha rájuk nézel, játsszák az eszüket, flegmáznak, forgatják a szemüket, de még a vezetéknevét sem tudják annak, akit hétvégén valami házibuliban leápoltak.

Annyit nem érdemelnek ezek a szutykok, hogy leköpd őket, saját érdekedben jobb, ha nem veszel róluk tudomást, mert csak idegesíted magad feleslegesen.

2018. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem az idővel hanem az életkorral függ össze. Pár éve még egyetemista korban voltál 22-24 évesen, a lányok tapasztalatlanabbak voltak, hamarabb beleugrottak kapcsolatokba, nem terveztek nagyon hosszú távra előre. 27 évesen már élettársat keresnek, persze hogy oda több az elvárás. Mint egy állásinterjú, nyilván kevesebbet fognak elvárni az elsőéves egyetemista gyakornoktól aki kávét főz, mint a betanuló diplomás munkatárstól aki a féléves jelentéshez gyűjt adatot.
2018. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, nyugodtan általánosíts. Elég sok férfivel volt elég sok nő flegma, hogy hót természetesen kijelenthessük, hogy elég sok nő flegma.

31/f

2018. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!