Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehéz találni erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz találni erre nyitott lányokat?

Figyelt kérdés

Akiket érdekel és/vagy izgat az, hogy egy felcsatolhatóssal megdugjon egy férfit, jobb esetben a barátját?

Kipuhatolni nem olyan túl nehéz, viszont még mindig nem érzem erre elég nyitottnak a ,,női társadalmat".

23 vagyok amúgy... szóval ilyen 18-25-ös korosztályról beszélek.


Titeket érdekel ez?


2020. nov. 27. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem tudnék férfiként tekinteni rá ha ilyet kérne
2020. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert a lányoknak FÉRFI kell (vagy pedig egy másik lány, ha leszbik), nem pedig egy homi.
2020. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Mert a lányok nagy része nem tud férfiként tekinteni egy olyan pasira,aki a s...gét akarja dugatni.Nem értjük,hogyha ez a vágyad,miért nem férfit keresek? Ez nem olyan dolog,amit a nők értékelnének.Hiába írod ki nap mint nap,másképp fogalmazva,erre nem fogsz partnert találni.
2020. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Érdekes. Majd várom a felnőtt gondolkodásúakat is. Köszi azért a ,,válaszokat".
2020. nov. 27. 11:37
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as: most írtam ki először ezt a kérdést. Ki a fenének gondolsz bazeg xD

Kit izgat ki ír ki még ilyen kérdéseket?... nem írok ki 2x ilyen kérdést.

Azért van a ,,Kérdés kiemelése".

2020. nov. 27. 11:39
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Szóval a felnőtt gondolkodású nőt,te úgy képzeled,hogy fenékbe dug egy műbrével? Ez sokat elárul rólad! :)))
2020. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

#6 Pont ezt akartam írni :)


Amúgy a pontozgatás is sokat elárul a mai "férfi"társadalom igényeiről... :(

2020. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Ezek után senki nem tudna férfiként tekinteni rád. Egy normális nőt egyenesen taszítana még ennek a gondolata is.
2020. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Érdekes emberek vannak manapság. Feljárnak gyakorira lehordani itt mindenkit... az a tuti :)
2020. nov. 27. 12:23
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Én volt amit próbáltam már mert a párom kíváncsi volt, felcsatolhatóssal még nem. De sokakat nem vonz, emiatt nehéz ehhez partnert találni, ahogy itt is lehet olvasni.
2020. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!