Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis hol tudnék találni...

Mégis hol tudnék találni ismerkedésre, találkára nyitott tini lányokat manapság?

Figyelt kérdés
Sajnos a sulimban egy lány van, aki igazán bejön, külsőre és személyiségre is jóféle, de van egy több éves kapcsolata már, ezt leszámítva meg nem tudok hol ismerkedni, kapcsoaltba kerülni lányokkal, így maradt a facebook. Idegen lányokra ráírok, vagy bejelölom őket, van, hogy bejön néha, de sajnos nem ez a jellemző, többnyire nagyon elutasítóak a lányok, pedig képem sincs kint, mert utálom, ha külsőre megy valaki. Utoljára nyáron taliztam egy 14 éves lánnyal, jól el voltunk, végül meg is csókoltam ő visszacsókolt, de aztán vele sem lett folytatás, összejött az exével, ha jól tudom. Azóta semmi lány, aki eljönne legaláb egy kis sétára vagy beülni valahová utána és ismerkedne velem, marad ez a rohadt fb, meg ez a gyakorikerdesek oldal, máshol nincs lehetőségem ismerkedni, pedig én nyitott vagyok, ha odajönne egy lány hozzám szívesen ismerkednék vele, de persze ilyen nem történik, hisz még, ha próbálkozom is inkább az van, hogy pasijuk van vagy bunkóznak, nem akarnak ismerkedni. Akikkel jól elvoltam és vonzók is voltak külsőre azoknak valamiért mindig volt pasija. Nem kamuztak mert láttam egy rakás képet a nagy szerelemről. Eléggé elb ssza a kedvem ez, ami jó ideje zajlik már, utoljára pettingben is több mint egy éve volt részem, hiányzik a szerelem, a kölcsönös testi-lelki vonzalom, de nem találom a párom és bevallom őszintén szégyen vagy sem, de egyre jobban bekattanok és kikészülök már ettől. Most is három lány koptatott le, egyiknek a korommal volt baja, a másik kitalálta, hogy neki most nem fér bele egy kapcsola az életébe, mert nagyon elfoglalt, a harmadik meg egyszerűen csk lelépett, mondván mennie kell. Közben van egy lány, akinek kellek, de ő nagyon messze él tőlem én nem tudom bevállalni ezt anyagilag, hiszen még tanulok és szüleim is épp, hogy csak ki tudják fizetni a számlákat... Itt helyben kéne valaki, legfeljebb 20-30km-es körzetben, de nyilván az élet nem ilyen egyszerű. Pedig egy megyeszékhely itt van a közelemben és mégis, hiába a sok tömeg, mintha még nehezebb lenne megfelelő, ismerkedésre nyitott fiatal lányt találni.
2013. nov. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
jó pénzééé sarkokon
2013. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak nem a págiszba jársz báttya?
2013. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vegyél részt minél több körön, tevékenységen. Haverokkal menjetek szórakozóhelyekre is. Esetleg keress olyan sportolási lehetőséget, ahol nincs külön fiú vagy lány csoport.
2013. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy elég szerencsétlen vagy lehet,hogy fura a személyiséged vagy nemtudom:D a facebookos ismerkedésnél ne lepődj meg,hogy lekoptatnak,főleg ha nincs képed.Nem gondolom,hogy bunkó vagy nagyon visszautasító lennék,de van hogy idegenek kép nélkül bejelölnek meg rámírnak,de az ilyenektől megijedek inkább..(ki tudja,vmi 60 éves perverz-e)Szerintem is járj el buliba vagy bárhova..a buszon is leülhetsz akár egy szimpatikus lány mellévagy ilyesmi:))
2013. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!