Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy se az...

Miért van az, hogy se az utcán, se a facebooon, se máshol nem igazán lehet találni ismerkedésre, talira nyitott fiatal lányokat?

Figyelt kérdés
Eléggé elutasítóak és a vicc, hogy aki meg jó fej és jól el tudok vele dumálgatni, pontosabban ő maga sem utasít el mint a legtöbb lány durva vagy flegma módon annak meg mindig van pasija már és hát látszik, hogy elég értelmes lányok amúgy, amellett, hogy szépek is. Jó lenne már végre valami hasonló lányt találni, aki mégis magányos és szívessen huncutkodna egy fiúval, egyszerre barát és szerető és lehet vele tervezni is jövőt is majd mondjuk. :D
2014. jan. 22. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
minden lány lányból van, és úgy is kell kezelni
2014. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztalom, mint a kérdező... Tök olyan, mintha a lányok nem is akarnának már párkapcsolatot senkitől sem...
2014. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a tapasztalatom. Elutasítóak flegmák, meg némelyik még keményen bunkó is!
2014. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én üzletekben boltokban plázákban bevásárlóközpontokban tapasztalom ezt sokszor rá sem néznek a másikra, nem csak rám nem.

Mint ha csak egy cél felé mennének azt annyi.

akadnak akik nem de kevesen vannak.


A legtöbb felkel felül vonatra vagy buszra tlaán ránéz a másikra, de még a 20-30 közöttiek is elkezdik a telefonjukat buzerálni. Aztán végigdolgozzák a napjukat ott elvannak a kollégákkal de ott sem keresnek nagyon kapcsolatot, majd spuri haza amilyen gyorsan lehet max rápillantanak valakire aztán hazaérnek és annyi.


Azok akik hétvégén elmennek valamerre na azok között van olyan aki olyankor hajlamos kacsintgatni :)

2014. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!