Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal..mit csináljunk?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem őt, anyum össze jött az apjával és hozzájuk költöztünk, és így ismertem meg a mostoha bátyámat, aki velem egyidős, 18-ak vagyunk mindketten. (én csak 1 hónapja, ő 5 hónapja)

Nekem már az első pillanattól bejött, tényleg ilyen tipikus "lányok álma" fiú. Na, és többször érintette már meg a fenekem "véletlen", meg ahogy nézett rám az mindent elmondott. Aztán 1 hete lefeküdtem vele, úgy volt az egész, hogy borozgattunk (1-1 üveggel megittunk) és hát aztán jött aminek jönnie kellett. Azóta titokban csókolózunk, nem feküdtünk le azóta újra. A szüleinknek természetesen nem mondtunk semmit, de nagyon nem tudom, hogy mit kéne most csinálni.

Anyukám alapból rohadt mérges lenne rám, így is ki van akadva, hogy állítása szerint qrvásan öltözködök, meg hogy mennyi fiúval voltam együtt..

Szóval, szerintetek mit kéne tennünk?


2020. nov. 29. 17:46
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/151 anonim ***** válasza:
6%

Akkor válaszolok helyetted.


Nem szartátok le őket?

- De

Ti hoztatok áldozatot értük?

- Nem

Ők hozzanak ezekután áldozatot értetek?

- Nem

Ez a felnőttes gondolkodás?

- Nem

Gyerek vagy?

- Igen

Akkor meg ne szexelj :)

2020. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/151 A kérdező kommentje:
18 elmúltam, nyugodtan szexelhetek:P de nyugi, már előtte is csináltam;)
2020. dec. 2. 17:38
 93/151 anonim ***** válasza:
5%

Az értelmesebb emberek ezzel nem próbálnak meg "felvágni"

Felnőtt pedig nem attól leszel, hogy szexelsz hanem attól (is) hogy felelősdöntéseket hozol. (nem szexelsz a mostohatestvéreddel pl. az egy felelősdöntés lett volna)


Egyre erősebb a gyanúm, hogy vagy a korod nem igaz vagy valami kisegítőbe jársz.

2020. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/151 A kérdező kommentje:
#93 Sajnos egyik sem talalt:3
2020. dec. 2. 17:46
 95/151 anonim ***** válasza:
67%

Nem torpedózunk azt remélem legalább tudod.

Gyereknek vagy degeneráltnak tűnsz, ez a rólad kialakult kép, választhatsz hogy melyik akarsz lenni :) <3

Az már megsem lep, hogy leszarod/leszarjátok hogy mit generáltok és milyen fájdalmat okoztok ezzel másoknak :D


Anyunak és apunak mikor mondjátok el? Napok óta írod, hogy elfogjátok mondani de még mindig csak lapítotok :)

2020. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/151 A kérdező kommentje:
#92 Mondtam, hogy ma beszélek anyámmal:) csak még dolgozik, egyelőre "apám és a bátyám" van itthon
2020. dec. 2. 17:53
 97/151 anonim ***** válasza:
3%

Amikor valamelyik szülő otthon van olyankor a bátyád de ha elmennek otthonról akkor a bratyesz átkapcsol? :D :D :D

Ti hol éltek? Mumbai?

2020. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/151 A kérdező kommentje:
#97 Így van
2020. dec. 2. 17:59
 99/151 anonim ***** válasza:
3%

Így leredukálva sem érzed gáznak?

Felvehetne még egy 3. szerepet is, 24 órába belefér három.

2020. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/151 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező becsülöm a türelmedet. Ne hagyd magad befolyásolni. Este amikor a szülők alszanak, lopózz át a pasidhoz és add át magad az élvezeteknek.


Nem tudom mit nem értenek ezen az erkölcscsőszök. Két nagykorú FELNŐTT, akiknek nincs rokoni kapcsolatunk, össze lett rakva egy "családba". Megtörtént aminek kellett, a szülők ezt nem tilthatják meg. Ez van. Benne volt a pakliban.

2020. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!