Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal..mit csináljunk?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem őt, anyum össze jött az apjával és hozzájuk költöztünk, és így ismertem meg a mostoha bátyámat, aki velem egyidős, 18-ak vagyunk mindketten. (én csak 1 hónapja, ő 5 hónapja)

Nekem már az első pillanattól bejött, tényleg ilyen tipikus "lányok álma" fiú. Na, és többször érintette már meg a fenekem "véletlen", meg ahogy nézett rám az mindent elmondott. Aztán 1 hete lefeküdtem vele, úgy volt az egész, hogy borozgattunk (1-1 üveggel megittunk) és hát aztán jött aminek jönnie kellett. Azóta titokban csókolózunk, nem feküdtünk le azóta újra. A szüleinknek természetesen nem mondtunk semmit, de nagyon nem tudom, hogy mit kéne most csinálni.

Anyukám alapból rohadt mérges lenne rám, így is ki van akadva, hogy állítása szerint qrvásan öltözködök, meg hogy mennyi fiúval voltam együtt..

Szóval, szerintetek mit kéne tennünk?


2020. nov. 29. 17:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/151 A kérdező kommentje:

Már miért lennék gerinctelen? Kurvára el fogom mondani neki..

Milyen kérdés?

2020. dec. 1. 20:14
 52/151 anonim ***** válasza:
2%

45. és 49. Hozzászólás.


Tipp: keresd a kérdőjeleknél


(úgy tűnik mégis suli helyett pakol a mostohatesó)

2020. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/151 A kérdező kommentje:

#53 Ajjh ezt már elmondtam..mondjuk akkor nem foglalkoznál nálad fiatalabb lánnyal és a szerelmi/szexuális életével ennyit, tudod mi vagy? Egy megszomorodott nőci, aki sosem tudta élvezni az életét:(

Nem, még mindig nem suli helyett pakol, vagy este vagy pedig reggel;) de ez neked nyilván nagyon fontos infó:3

2020. dec. 1. 20:30
 54/151 anonim ***** válasza:
56%

Ha tudod hogy elmondod anyucinak akkor minek raktad ki a kérdést? Provokálni az embereket?


Ha valódi kapcsolat lenne köztetek, akkor felvállalnád az első perctől kezdve. Célozgattál volna a szülőknél, hogy hé, de bejön ez a gyerek, flegma is, nagyon adja. De nem tetted. Hidd el, anyukád arra számított, hogy testvérekként fogjátok szeretni egymást és nem borgőzben d*gni a hátuk mögött. Ha meg k*rvásan öltözködsz és erről tudsz is, az nekem alulmaradottságra ad tanubizonyságot. Nem rosszból tényleg, de ha tudod, hogy k*vásan öltözködsz miért nem váltasz stílust? Vagy ami belül az kívül is? Ezt nem provokatívnak szánom csak kíváncsi vagyok, miért teszed. Tini koromban nekem is volt pár hónap, amíg így öltöztem (én nem tudtam, hogy másoknak ez k*rvás) de mikor valaki megemlítette, azonnal visszavettem. 18 vagy és azt írod, voltak már elegen... Igen. :/

2020. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/151 A kérdező kommentje:

#55 Szerintem meg nem a te életed:) én szeretek így öltözni és ennyi

A mostoha bátyámat meg szeretem, és fel is fogjuk vállalni, csak félünk a következménytől

2020. dec. 1. 20:50
 56/151 anonim ***** válasza:
16%

56 Azért tetted ki a kérdést és a bajaidat, mert azt akarod hogy helyetted döntsünk. "Nem a te életed:)". Mi van?


Senki sem mondta hogy az enyém, nem is akarok a helyedben lenni, nagyon szar lehet Neked. :D Leírod a jellemvonásaidat, de nagyon kislány vagy még, sokat kell fejlődnöd mint fejben, mint szexualitásban... Amíg anyuci szárnya alatt vagy, ne reménykedj túl nagy szabadságra. Főleg, miután bejelented mi a helyzet. Nem hiszem, hogy repesnek majd az örömtől, hisz papíron testvérek vagytok. Meg anyukád is azt szerette volna... De csak k*rvás lettél és még változtatni sem akarsz rajta :(

2020. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/151 A kérdező kommentje:

#57 tudtommal 18 éves kortól felnőttnek számítasz:( kurvára nem is ismersz egyébként, attól még hogy élem az életem és úgy öltözök, ahogy nekem tetszik egyáltalán nem vagyok se kislány se hülye..a jegyim is full jók, értelmes lány vagyok, most azért mert élvezem a fiatalságot nem kell elítélned


Amikor kiírtam a kérdést teljesen tanácstalan voltam, eszem ágában nem volt anyámnak elmondani, de előbb utóbb nyilván el kell, mivel nem titkolózhatunk örökké.

Szexualitásban mit kell fejlődnöm??:D

És azért, mert két ember szereti egymást, de full véletlen "testvérek" lettek attól meg főképp nem vagyok kurvás, így is egy évig nsm történt köztünk semmi

És sztem azért, mert haspolokat hordok, attól még nem vagyok kurvás, de nyilván az idősebb nők már annak tartják, mert ők már sajnos sosem fognak így kinézni:3

2020. dec. 1. 21:39
 58/151 anonim ***** válasza:
19%

Ha itt leírom, hogy egy undorító gerinctelen féreg vagy az, hogy függ össze a szexuáliséletemmel?


Ahhoz képest, hogy elvileg jársz “suliba” nagyon rossz a szövegértésed.


Nem az öltözködésed miatt vagy gyerekes és hülye hanem a gondolkodásod miatt. Ezek dedós “visszaszólások” csak még szánalmasabbá és gyerekesebbé tesznek. Az ilyen buta kislányok jó hamar teherbe is szoktak esni a slusszpoén az lenne ha a bátyó csinálná aki utána egyben lenne a gyerek apja és nagybátyja is :)

2020. dec. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/151 anonim ***** válasza:
79%
Popcorn bekészítve, ott lehetek az elmondási résznél? Vagy lesz róla videó? :D
2020. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/151 A kérdező kommentje:

#58 Remélem, hogy majd egyszer tőle lesz gyerekem;)

És nekem miért kéne a szexuális életemben változtatnom?:D

Annyira nyomorék lehetsz, ha nem fogod fel, hogy semmi kapcsolat nincs köztünk, még csak össze sem házasodtak a szüleink..

2020. dec. 2. 08:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!