Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal..mit csináljunk?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem őt, anyum össze jött az apjával és hozzájuk költöztünk, és így ismertem meg a mostoha bátyámat, aki velem egyidős, 18-ak vagyunk mindketten. (én csak 1 hónapja, ő 5 hónapja)

Nekem már az első pillanattól bejött, tényleg ilyen tipikus "lányok álma" fiú. Na, és többször érintette már meg a fenekem "véletlen", meg ahogy nézett rám az mindent elmondott. Aztán 1 hete lefeküdtem vele, úgy volt az egész, hogy borozgattunk (1-1 üveggel megittunk) és hát aztán jött aminek jönnie kellett. Azóta titokban csókolózunk, nem feküdtünk le azóta újra. A szüleinknek természetesen nem mondtunk semmit, de nagyon nem tudom, hogy mit kéne most csinálni.

Anyukám alapból rohadt mérges lenne rám, így is ki van akadva, hogy állítása szerint qrvásan öltözködök, meg hogy mennyi fiúval voltam együtt..

Szóval, szerintetek mit kéne tennünk?


2020. nov. 29. 17:46
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/151 A kérdező kommentje:
#79 És bazdmeg, te ilyen sötét vagy? Nincs köztünk vérrokonság..ha az utcán össze találkoztam volna vele, akkor is össze jöttünk volna
2020. dec. 2. 16:51
 82/151 anonim ***** válasza:
3%

Ha az utcán találkoztál volna össze vele akkor nem anyád mostohafiáról lett volna szó és a hetyegésetekkel nem az ő kapcsolatukat kockáztatnátok és nem nekik okoznátok kellemetlenséget/fájdalmat ezzel.

A vérrokonságot egyszer sem írtam hiába írod le még tizenötször :)

2020. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/151 A kérdező kommentje:
#82 De akkor mégis mi a f. aszom bajod van? Lehet, hogy tökre fognak örülni neki..
2020. dec. 2. 17:03
 84/151 anonim ***** válasza:
2%

Majd amikor édesanyád elkezd öklendezni a sztorid után mindenképpen emeld ki a pozitívumokat is.


1. hiába lesztek egy pár nyugodtan igénybe tudjátok venni a családoskedvezményeket is ha együtt mentek valahova

2. 2 db. 2 ágyas szoba általában kicsit olcsóbb mint 1 db. 2 ágyas és 2 szimplaágyas szoba

3. Ha lesz gyereketek nem kell felkérnetek a leendő nagybátyját keresztapának mert az apja egyszerre betudja tölteni ezeket a pozíciókat


A bajom egyébként csak az, hogy több millió srác közül válogathattál volna (lol) és egyik sem volt jó, inkább a mostohatestvéred választod, inkább kiszúrtok a szüleitekkel, inkább megkockáztatjátok az ő kapcsolatukat, inkább fájdalmat okoztok nekik csak és kizárólag a saját önzőségetek miatt.

Szerelem ide vagy oda nektek meg kellett volna hoznotok azt áldozatot, hogy nem kezdtek a másikkal, áldozatot kellett volna hoznotok mint a felnőttembereknek.

2020. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/151 A kérdező kommentje:

#84 És mégis hogy jöjjek össze mással, ha nekem ő kell? Belé vagyok szerelmes..

És nekem nem kell az a több millió srác (lol), nekem ő kell és kész. És ha szeretnek minket a szüleink, akkor meg fogják érteni

2020. dec. 2. 17:16
 86/151 anonim ***** válasza:
2%

több millió srác közül válogathattál volna (lol) és egyik sem volt jó, inkább a mostohatestvéred választod, inkább kiszúrtok a szüleitekkel, inkább megkockáztatjátok az ő kapcsolatukat, inkább fájdalmat okoztok nekik csak és kizárólag a saját önzőségetek miatt.


Belé vagyok szerelmes..= nem hoztatok áldozatot mert saját magatokat fontosabbnak tartottátok és leszartátok a szülőket.

Most, hogy miután leszartátok őket majd még értsék meg?

2020. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/151 A kérdező kommentje:
#86 De istenem nem szartuk le őket.. Szeretem őt és ő is engem, és ennyire erős érzelmeket még sosem éreztem senki iránt..pedig már volt néhány barátom
2020. dec. 2. 17:23
 88/151 anonim ***** válasza:
2%

Nem szartátok le őket?

Engedtetek a kísértésnek a kockázatok ismeretében.

Akkor hogy nem szartátok le őket? :)

2020. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/151 A kérdező kommentje:
#88 És? Nem bírtunk már magunkkal..ennel így kellett lennie
2020. dec. 2. 17:28
 90/151 A kérdező kommentje:
És azóta az este óta minden nap lefekszem vele:3
2020. dec. 2. 17:31
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!