Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal..mit csináljunk?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem őt, anyum össze jött az apjával és hozzájuk költöztünk, és így ismertem meg a mostoha bátyámat, aki velem egyidős, 18-ak vagyunk mindketten. (én csak 1 hónapja, ő 5 hónapja)

Nekem már az első pillanattól bejött, tényleg ilyen tipikus "lányok álma" fiú. Na, és többször érintette már meg a fenekem "véletlen", meg ahogy nézett rám az mindent elmondott. Aztán 1 hete lefeküdtem vele, úgy volt az egész, hogy borozgattunk (1-1 üveggel megittunk) és hát aztán jött aminek jönnie kellett. Azóta titokban csókolózunk, nem feküdtünk le azóta újra. A szüleinknek természetesen nem mondtunk semmit, de nagyon nem tudom, hogy mit kéne most csinálni.

Anyukám alapból rohadt mérges lenne rám, így is ki van akadva, hogy állítása szerint qrvásan öltözködök, meg hogy mennyi fiúval voltam együtt..

Szóval, szerintetek mit kéne tennünk?


2020. nov. 29. 17:46
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/151 A kérdező kommentje:
#59 Hát igen, az izgalmas lesz:D
2020. dec. 2. 08:44
 62/151 anonim ***** válasza:
0%

Minden gyenge indok és gyerekes visszaszólás téged minősít. K*rvás, nyomorult. Kisgyerkőc vagy még nem hiába írtuk hogy még csiszolnod kéne a modorodon és a szexet hanyagold, járd ki a sulit, rád fér.


Egyébként a legjobb az, hogy ez mind kikerül Fb-ra és egy rakat embert fog szórakoztatni a butaságod

2020. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/151 A kérdező kommentje:

#62 Nemsokára végzek a sulival, nyugodj meg:)

Szerintem már rád férne egy pasi, eléggé feszültnek tűnsz:D

2020. dec. 2. 08:54
 64/151 A kérdező kommentje:
#62 Egyébként meg kérdezhetem, hogy te 18 év felett vesztetted el a szüzességed?:)
2020. dec. 2. 08:55
 65/151 anonim ***** válasza:
2%

"Nemsokára végzek a sulival, nyugodj meg:)"


Nem voltam felizgatva miatta, nem is érdekelt különösebben. A könnyített érettségi után is érdemes lenne tanulnod szövegértést, mielőtt lekölykezel.:)


Aztán háríts csak nyugodtan, én nem pofázom ki az intim életem, mint te. Már vagy kétezer ember rajtad röhög tegnap óta.:)


További szép napot anyukádnak. Együtt érzek vele, sajnálom hogy ilyen selejt lánya lett.:(

Na szia, már nincs kedvem oktatni, úgy sem érek el vele semmit nálad, majd koppansz magadtól.

2020. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/151 A kérdező kommentje:

#65 Jól van, puszillak:3

#66 XD

2020. dec. 2. 10:50
 67/151 A kérdező kommentje:
#65 Ma délután beszélek anyámmal egyébként:) csak hogy lássa, mennyire selejt lánya van
2020. dec. 2. 10:52
 68/151 anonim ***** válasza:
33%

Unokatesómék is pont így voltak. A szülők fullra kiakadva, de nem tudtak mit csinálni, így a gyerekek jártak egymással 3 évig. Az igazán nagy gond akkor kezdődött, amikor szakítottak, és onnantól “csak” testvérek maradtak, de ugye egy család, tehát csak részt kellett venniük együtt a családi ebédeken stb... :)


Kérdező csak 1 éve ismeritek egymást, ettől nem lettetek még igazából mostohatesók sem (nem együtt nőttetek fel), persze a szülők ettől még kilesznek. Én még nem mondanám el anyudnak, várj még egy pár hónapot.

2020. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/151 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező még annyit, hogy NEM VAGY UNDORÍTÓ, csak most olvastam vissza a degenerált kommenteket. Teljesen normális amit csináltok.
2020. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/151 A kérdező kommentje:

#70 Köszönöm szépen:) <3

Csak hát igen, vannak itt kattant NŐK:D

2020. dec. 2. 11:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!