Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal..mit csináljunk?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem őt, anyum össze jött az apjával és hozzájuk költöztünk, és így ismertem meg a mostoha bátyámat, aki velem egyidős, 18-ak vagyunk mindketten. (én csak 1 hónapja, ő 5 hónapja)

Nekem már az első pillanattól bejött, tényleg ilyen tipikus "lányok álma" fiú. Na, és többször érintette már meg a fenekem "véletlen", meg ahogy nézett rám az mindent elmondott. Aztán 1 hete lefeküdtem vele, úgy volt az egész, hogy borozgattunk (1-1 üveggel megittunk) és hát aztán jött aminek jönnie kellett. Azóta titokban csókolózunk, nem feküdtünk le azóta újra. A szüleinknek természetesen nem mondtunk semmit, de nagyon nem tudom, hogy mit kéne most csinálni.

Anyukám alapból rohadt mérges lenne rám, így is ki van akadva, hogy állítása szerint qrvásan öltözködök, meg hogy mennyi fiúval voltam együtt..

Szóval, szerintetek mit kéne tennünk?


2020. nov. 29. 17:46
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/151 anonim ***** válasza:
96%
Csak irigyek a boldogságodra.
2020. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/151 anonim ***** válasza:
33%
De tényleg ne mondd el anyudnak. Várjatok pár hónapot ezzel. Addig simán nem buktok le, max örülnek a szülők, hogy jóban vagytok.
2020. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/151 A kérdező kommentje:

Így vaaan<3

Vannak itt még normális emberek, akik nem hívnak selejtnek, ri**ncnak, vagy ku**ának:D

Akkor még várok vele

2020. dec. 2. 11:46
 74/151 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem semmi baj ezzel,

így alakult,

én sem hagytam volna ki ha van egy szexi mostohatesóm,

40f

2020. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/151 kisördög1 ***** válasza:
16%
Tartsátok titokban, ügyeljetek hogy ne derüljön ki amúgy meg élvezzétek egymást!
2020. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/151 anonim ***** válasza:
90%

Én azért haragudnék a szülők helyében, ha titokban tartanátok. Amiatt nem, hogy összejöttetek, de hát azt eltudom képzelni, hogy ezt valaki nem veszi ilyen könnyen, mindenesetre biztos vagyok benne, hogy ki fog derülni, s ha kiderül, azért sokkal jobban haragudni fognak, hogy titkoltátok, sőőőt mivel mindketten átverve érzik majd magukat, hiába jófej anyád pasija, Ő is haragudni fog.

Anyád pasijának a fia mit gondol erről? El kéne mondani, határozottan elzárkózik tőle vagy Ő is dilemmázik ezen/fél?

Hagyjuk már ezt a tesózást meg nevelőfaterozást. Aki egy éve van anyáddal, az nem nevelőapád, és akivel egy éve van anyád, annak a fia neked egy idegen ember! Nem rosszból, de úgy gondolod, hogy anyádnak kell egyedül tolerálni? Én nem tudom milyen ember volt édesapád, ill. válással vagy tragédiával zárult a dolog, esetleg nem is volt, édesanyád leányanya, de bármelyik is, neked is bőven van mit elfogadni Ő tőle, Ő benne! Önmagában ez bőven elég... 1. ha elvált, akkor életed végéig választhatsz köztük, nem túlzás, mindig fölmerül valami szitu, amiben választani kell

2. ha meghalt édesapád, akkor anyukád látszólag túllépett ezen, te nem biztos

3. ha leányanya akkor meg gondolom nem ez az első kapcsolata amibe visz téged is!

Azért ezt gondold végig, hogy kétoldala van (ennek is). Eltudom képzelni, hogy pont ahogy Te, úgy Ő is rettegett attól, hogy adja be neked azt, hogy odaköltöztök a pasijához.

Ezt le kell ülni, és meg kell beszélni, anyukád, te, anyukád pasija és az Ő fia. Mit tudnak tenni? Ellesztek tiltva vagy mi? Max. anyukád otthagyja ezt a fickót és ellesztek tiltva, de ha így tesz, akkor ne haragudj meg, de teljességgel nem normális! A tiltást meg úgy sem tudják veletek betartatni. Nem hinném, hogy önző vagy, legalábbis nem jobban, mint Ők ketten!

Egy kapcsolat megbomlása után sem muszáj rosszban lenni, lehet kulturáltan intézni azt. Apám a feleségétől azért vált el, mert a felesége megcsalta, ennek ellenére volt olyan, hogy nálunk nyaraltak, összejártak régen is a lányok miatt, összejárnak most is, anyám a férjétől azért vált el, mert alkoholista volt, megváltozott, a gyerek miatt az elmúlt 40 évben nyilván számos eseményen jelentek meg együtt, kulturáltan, tudnak egymáshoz szólni, anyám is beszél apám volt feleségével, apám is anyám volt férjével. Szóval nem csak ilyen olaszos válások léteznek. Mindenesetre nem vagyunk egyformák, ezzel számolni kell, hogy amennyiben ti szétmentek, és még otthon laktok mind a ketten, akkor egy háztartásban maradtok, amennyiben a szüleitek szétmennek, ti együtt maradtok, akkor azzal is számolni kell, hogy néha azért előfordul majd, hogy egy légtérbe keverednek... Az tény, ha most ennek gátat szabtok, akkor lelehet ezt zárni úgy, hogy biztos ne legyen belőle ilyen kellemetlenség, de ezt max. úgy tudod, ha amint lehet kollégium, és ritkán jársz haza, szóval ha kvázi kilépsz ebből, mert ha minden nap látod, akkor ez nem fog menni.

2020. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/151 anonim ***** válasza:
25%

58-as válasz volt az enyém szóval akkor nem válaszolsz?

Ha nem válaszolsz az automatikusan azt jelenti, hogy csak írogattál összevissza mint amikor egy gyerek hisztériázik.


"Annyira nyomorék lehetsz, ha nem fogod fel, hogy semmi kapcsolat nincs köztünk, még csak össze sem házasodtak a szüleink.."

Akkor te anyád meg ő az apja nem jöttek össze? :)

Akkor ti négyen nem éltek együtt? :)

Vagy mit jelent felétek a "semmi kapcsolat" ?

2020. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/151 A kérdező kommentje:

#76 Sima válás volt, de semmi harag nincs, azóta is jóban vannak

A "bátyám" is fél a következményektől

2020. dec. 2. 16:13
 79/151 anonim ***** válasza:
5%

Fél de inkább az ösztönötökre hallgattatok <3

Mint az állatok.

2020. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/151 A kérdező kommentje:
#79 Te vagy egy undorító állat
2020. dec. 2. 16:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!