Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre könnyebben megyek bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maria43 kérdése:

Egyre könnyebben megyek bele szexkapcsolatokba és miért? 43nő

Figyelt kérdés

Sziasztok!

43 éves vagyok 10 éve elvállt. Eddig ha randiról volt szó vagy bármi hasonlóról egy pár évvel ezelőtt akkor elég zárkozott voltam. Most teljesen az ellentéte, kis ismerkedés után hamar a lényegre jutunk. Ez hogy lehet? Lányomnál volt ez probléma sürű partnercsere sok vita.. De ilyet nem gondltam hogy nálam lessz . Ez normális dolog másnak?


2020. dec. 1. 09:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most vagy a csúcson,használd ki.
2020. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam olyan nővel, akinek gyereke volt, de nem volt párja, áés nagyon könnyen ment bele mindenbe.
2020. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha jól olvasom a soraidból, már a lányod is felnőtt. Nyilván, közrejátszik az is, hogy róla már kevésbé kell gondoskodnod, vagy egyáltalán nem kell.

Amit javasolni tudok. Pozitív életszemlélet. Semmi probléma nincs abból, ha a te korodban már nem a tinilányok ritmusában éled a szexuális életed. Bár, ki tudja, hogy a tinilányok manapság milyen gyorsan adják be a derekukat? :)

Nyilván, a bárkivel, bármikor nem lehet életcél. Viszont a hosszú távú partner megtalálásához én megfelelőnek tartom azt, ahogy kezeled a helyzetet.

Mi 20 éve vagyunk együtt. Kalandos volt az első 5 év, hiszen 400 km. távolság volt köztünk. A párom akkor 43 éves volt. Pasit keresett. Nyilván, nem én voltam az egyetlen az akkori életében. Engem választott.

Ahhoz, hogy választani tudj, ki kell próbálni!

Egy mondatban ez a tanácsom. És nem szabad különösebb lelkiismereti problémát csinálni belőle!

Még egy. Az a legszebb kor az bizony jó esetben a nőknél is 60 éves kor fölé is nyújtható!

Mi a párommal a mai napig rendszeresen élvezzük a szexet.

:)

Sok sikert a válogatáshoz!


F67/N63

2020. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne is töprengj rajta. Csináld, ha jól esik! Gondolom, jól nézel ki, a gyerek már "kirepült", most foglalkozz magaddal, élj!
2020. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!