Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők közt van akit irritál egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők közt van akit irritál egy "bújós" férfi?

Figyelt kérdés

Voltam együtt 2 alkalommal egy nővel, szexben izgalmas volt egymással. És volt egy kicsit furcsa megnyilvánulása. Szex után feküdtünk ágyban, pihengettünk és csak annyit csináltam hogy közelebb húzódtam hozzá hogy összeérjen a testünk, meg átöleltem.


Erre olyan furcsán rám nézve mondja: "Mit csinálsz?"


Mondom idebújok, átölellek.


"Ja te ilyen bújós pasi vagy?"


XD


Szóval hát fura volt.



2020. dec. 7. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha a csaj csak sexet akar akkor elképzelhető hogy ez neki fura.Én személyszerint szeretem ha bujik,bár mi is csak sexelünk semmi több.
2020. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

# 1


De az odabújás, ölelés még nem szerelem. Ez nélkül olyan hideg és távolságtartó lenne a dolog.


Nem prostihoz mentem ahol szó szerint beteszed kiveszed és nincs ölelgetés neg bújás.

2020. dec. 7. 10:25
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
1es vagyok.Valakinek már ez sok,én az együttalvással voltam igy,nem akartam mert az már nekem nem fér bele egy sexkapcsolatba.Aztán belementem végül.
2020. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Egy párkapcsolatban normális az ölelkezés, de ilyen szexkapcsolatban vagy hasonlóban (amire te utalsz) fura. A lányok ilyen esetben férfit akarnak, nem macskát.
2020. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

# 4


Úgy érted ahhoz vannak igazán szokva amit filmekben is látni, hogy szex után azonnal öltözök és már megyek is?

2020. dec. 7. 10:39
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

4 "Egy párkapcsolatban normális az ölelkezés, de ilyen szexkapcsolatban vagy hasonlóban (amire te utalsz) fura. A lányok ilyen esetben férfit akarnak, nem macskát."

ezt értsük úgy, hogy te párkapcsolatban nem férfit keresel, hanem macskát?

2020. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nagyon nem szeretem az ölelkezést, meg az érzelgős pasikat.

Én magam sem szoktam érzelgős, ölelgetős, cica lenni.

Kiver a víz, ha egy férfi ilyen. Se szexkapcsolatban, sem párkapcsolatban.

2020. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# 7


Nem nyálas érzelgősségre gondolok. Mindössze annyira hogy átöleled azt akivel vagy.


Ez annyira alap dolog akár szex vagy párkapcsolatban.


Nálad milyen a fizikai érintkezés egy szex vagy párkapcsolatban?


Szó szerint nem ölelitek meg egymást egyszer sem? Ezt hogy kell elképzelni a gyakorlatban? Nekem ez érthetetlen.

2020. dec. 7. 12:13
 9/13 anonim válasza:
0%

Engem aggaszt igen

mert elötte talán a 69-es pózban meg az orális szexben látta a méltó és érzelmi szükségleteit most meg ide jön hogy ő bújna...

hát nem!

Udvarolni az elején illet volna...persze miért hagyja....mert egy szobában ahol fiú és lány kettesbe marad neki nincs döntési lehetősége. ha cirkuszol az még rosszabb...

de nem csodálkozom ha nem érti ezt valaki ebben minden szabad amit nem tilos időszakban...de mindenkinek van anyukája apukája ha nem értené....

2020. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is alap lenne. Teljesen személytelen csak úgy dugni és ott hagyni. De ez annyiban jó, hogy az ilyen lányokat "használhatod" tényleg csak arra, hogy elelvézz, aztán nem kell vele foglalkozni sem, és nem is veszi majd magára.
2020. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!