Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén, 20 felett már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, 20 felett már nem teljesen normális a szüzesség? 23/L

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 20:26
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Miért lennék kamus?

El akarom veszíteni.

Én nem írtam ilyet, hogy ismerkedni vagyok itt.😮

2020. dec. 8. 21:03
 12/47 anonim ***** válasza:
96%

Én is elakarom veszíteni, csak partnert nehéz rá találni. Ismerkedni most nehezebb a Vírus idején.


21F

2020. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
95%

Én 20 felett veszítettem el. Párom egy percig nem kezelt furán, vagy nem normálisnak. Mondjuk volt előttem is szűz barátnője.

Barátnőim közül is szüzek sokan, kb. fele-fele az arány. Mindenki 20 felett van. Egyetemisták, dolgoznak, otthon ápolnak családtagot, tehát mindenféle körből van tapasztalat. Haverok is vannak, akik szüzek 20 felett, bár nálunk a fiúk többsége nem az már. A lányoknál gyakoribb az ÉN ismeretségi körömben.

Szóval szerintem semmi baj nincs ezzel és van esélyed simán elveszíteni, nem ciki szűznek lenni.

2020. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
95%
Tudod, hogy mi az, ami illik? Visszaköszönni annak, aki szembejön az utcán és köszön, nem pedig 20 év alatt elveszíteni. Különben is ha jól számolom, kiválóan leéltél azóta három évet, és mégis csak most tetted fel a kérdést.
2020. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Hatalmas szorongást okoz ez az egész...

Pl. hogy mikor kell ezt közölni majd a partnerrel? Stb.

2020. dec. 8. 21:34
 16/47 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg ez okoz hatalmas szorongást? Ez, ami kb. semennyire sem látszik?

Elárulom, egy rakás ember van, aki már amiatt is szorong, ahogy kinéz.

2020. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
34%
#16 Be ne nyald már ezt a kamu dumát!! Hát tényleg: Úgy néz ki mint, aki szorong?? Szopat mindenkit, ahol ér. Troll pajtásba botlottunk megint. Ha akarta volna már réges-régen elveszíti. Szánalmas vekengés ez itt. Arra sem vennék mérget, hogy lány az illető valóban. Tele az oldal 12 éves troll kisfiúkkal.
2020. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
16: ez nem igaz, hogy nem látszik, ugyanis tapasztalt férfiak már egy irogatasbol rájönnek
2020. dec. 8. 21:45
 19/47 A kérdező kommentje:
17: te ki vagy?
2020. dec. 8. 21:45
 20/47 anonim ***** válasza:
37%

16 évesen veszítettem el, addig a pillanatig pedig alig bírtam levakarni a kérőket, pedig átlagosnak mondható vagyok. Nem értek egyet a kérdezővel, aki akarja bármikor beadhatja a derekát. Nálad valami más pszichés gond van.

23 L

2020. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!