Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén, 20 felett már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, 20 felett már nem teljesen normális a szüzesség? 23/L

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 20:26
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
60%

Ha szüzen jól érzed magad, akkor élj úgy; senkinek semmi köze hozzá!

Az egy más kérdés, hogy én megzavarodnék szex nélkül, nekem azzal teljes az életem. 20L

2020. dec. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
76%
Minden korban normális. Semmiről sem maradsz le.
2020. dec. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
95%
Nincs vele baj, amikor jónak érzed majd elmúlik. Azzal az egyel vigyázz, hogy sokan megbánják a "nem éltem ki magam" mondat keretében.
2020. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Sajnos én már most úgy érzem, hogy nem fog sikerülni.
2020. dec. 9. 10:18
 35/47 anonim ***** válasza:
56%

Normális, mert szex nélkül nehéz lenne nem szűznek lenni.

Átlagos? Nem. Átlagban 16-18 év körül megtörténik a dolog. Ebből függetlenül szerintem nem gáz.

De tegyük ellentétbe a 2 dolgot. Te a párodtól minek örülnél jobban? Ha 100 emberrel volt együtt, vagy egyel sem. Persze, mondhatod hogy ott a tapasztalat, meg így ő a 100 közül téged választott, viszont összevetve válaszold meg magadnak:)

2020. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 1Léna ***** válasza:
71%

Sajnos a többség szerint nem, de ez nem jelenti azt, hogy Neked, arra kellene törekedned, hogy elveszítsd.

Értékes, egyedi, megismételhetetlen személy vagy.

A szüzességeddel ha megajándékozol egy általad szeretett férfit, aki Téged is szeret, és nem csak a vágyai kielégítésére használ akkor az értékességi érzésed megmarad. Megalapozhatsz vele egy tartós hosszútávú lapcsolatot, házasságot.

Ha viszont csak azért mert sokan már dicsekednek aztal, hogy Ők már elveszítették, Te is ezt teszed azzal az írásodból érezhető kétséged, negatív irányba mozdítja az önképedet.

Persze a korosztályi nyomásnak nehéz ellenállni, de hidd el nem lehetetlen. Az életedben adódó próbatételek leküzdése, a saját magad megtalálása pedig kifejezetten egyedivé tesz.

2020. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
69%

A te korodban ezzel semmi gondot nem érzek. Százszor inkább egy 23 éves szűz nő, mint akin átment egy focicsapatnyi férfi ekorra.


A mai világ olyan, hogy az a menő, ha valaki minél több partnerrel volt. Fogadd el a tényt, hogy nagyon tévednek. Várd meg azt a komoly kapcsolatot, ahol már te érzed úgy, hogy eljött az ideje.


Ha majd vége ennek a járvány-őrületnek, járj el társaságba, beszélgess, ismerkedj korodbeli férfiakkal. Ne azért, mert el akarod veszteni végre valakivel, hanem mert jó, ha van az embernek társa. Ha úgy érzed, hogy az ismerkedés terén problémád van, akkor keress fel pszichológust. De azon, hogy 23 évesen, nőként szűz vagy, ne görcsölj.

2020. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
81%

De, az igen (normális), hogy még nem talált meg egy olyan imádnivaló fiú, aki engem, illetve téged akar, mert ezt nem irányíthatjuk.

Még az állapot - tehát amennyire szenvedek évek óta a hiányától - is normális, csak nem kellemes.

22/L.

2020. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
81%
#38 Figyelj jobban! Nem fiú nem akarta őt, hanem ő nem akar fiúzni! Óriási különbség.
2020. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
70%

teljesen normális... sőt azt vettem ésure hogy most kissé az átlag kitolodott mert anno úgy kb 7-8 évvel ezelőtt tényleg átlagosan 14-15-16 volt most meg inkább 18-20 akár még 23 is mondom ezt ugy hogy 22 vagyok ":D

a fiunak igen jobb ha nem vár 23 éves koráig de egy lánynak az sem baj ha 25 éves koráig vár vele... senki sem szól ki érte sőt vannak kulturák ahol az átlag a tényleges átlag 22-25 év pl japán korea hong-kong stb stb

2020. dec. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!