Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha nem találok normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem találok normális kapcsolatot és havi 250 ezreket fizetős dominákra költök?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 00:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%

Sopronban magasabbak a bérek

Több százezres tételek évente de tényleg hagyjuk nem kell vele számolni :D :D :D

Te egy bohóc vagy :D :D

2020. dec. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%

Mifelénk a locsmándi fürdőben recepciós anyósom keres közel 800 ezret (1650€ nettó+ 13-14. havi, és akkor az ingyenjegyeket nem is kalkuláltam, amit jellemzően mindenki elad) szaros alkalmazottként, a Family Park-os diákmunkás srácok Fertőmeggyesen pedig 440-460 000 körül.

Még a minimálbéres takarító is hazaviszi 13-14. havival éves átlagban az 500-at. Sorolhatnám tovább, ennél lejjebb nincs.

Lényeg a lényeg, nem minden részén csodálkoznak rá az országban ilyen nagyságrendű összegekre, sőt, ennyiért errefelé vállalkozónak sem érné meg felcsapni, mert kockázatmentesen alkalmazottként megkeresed.

Nem azt írta, hogy milliárdos (egyébként abból is van 4000 fő, családjukkal együtt olyan 12-15 000 fő) csak Magyarországon, hanem egy szaros 800 ezres hasznotvvállalkozóként, ami egy nyugati szakmunkásbér alatt van.

Ne legyetek már ennyire kisstílűek, csak ezen a fórumon tapasztalom ezt.

Itt konkrétan volt, aki legazdagozta... :)

Akkor például itt Sopronban minden család gazdag? Mert hirtelen nem nagyon tudnék olyan családot mondani, ahol legalább az egyik kereső nem keres ennek a közelében Ausztriában. Nem lett magasra téve a léc, na.

2020. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
42%

Bocsi, miután te azt írtad, hogy egy kisvállalkozónak csak a Kata és a benzin a költsége nem veszlek komolyan, végig sem olvasom a hozzászólásod mert egy hiteltelen ember vagy.

Szervusz

2020. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem értem, hogy ha jó a kereseted, tehát a magad lábán élsz, és önálló döntéseket hozol, akkor mi szükséged van arra, hogy a gyk-n erősítsenek meg abban, hogy mi gáz, és mi nem.
2020. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 onlyjustme ***** válasza:
41%
Gáz vagy nem gáz de még mindig olcsóbb mint egy feleség :D
2020. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi olyan kirívó ezen, az a 800 ezer nem sok, ennél többet is meg lehetne keresni.

Én nem a társadalom aljához hasonlítom magam, hanem arra törekszek, hogy minél feljebb kerüljek, talán ezért.

2020. dec. 10. 17:48
 27/27 A kérdező kommentje:
Én még kevésnek is tartok ennyi pénzt, az igényeim kielégítéséhez több kéne, ez még nem luxus élet.
2020. dec. 10. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!