Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volna kedved azután szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna kedved azután szexelni valakivel, hogy kiderül róla: teljesen más karakterű embert tart vonzónak, mint amilyen te vagy? Szexkapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés
Számomra teljesen kiábrándítóan hatott ez a tény, hirtelen nem tudom mit gondoljak. Mintha a Nagy Ő nagy piros golyó lenne, én pedig kis zöld kocka volnék. Érzelmek nincsenek (szimpátia igen), mégis lelombozó az egész így.

2020. dec. 13. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Én nem egy "ha nincs ló, jó lesz a szamár is" alap vagyok. Ha nem tetszek, keresse meg az ideálját. Édes mindegy nekem, hogy lesz-e lehetősége még az életbe szexkapcsolatra, de nekem van lehetőségem arra, hogy olyan pasival legyek aki értékel és meglátja bennem a szépet.

2020. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem volna így kedvem. Nagyon zavarna, nem tudnám elengedni magam szex közben, az meg úgy nem jó.

Amúgy én is jártam így 😄 Szintén szex kapcsolat. Srác írta hogy ő az 50 kilós lapos csajokat szereti, hát én egyik sem vagyok, hiába egyeztek az igények szex terén. Ő persze így is szerette volna, de én nem, mert tudom hogy nem tudnék felhőtlen virgonckodni vele.

2020. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy azt gondolnám, engem csúnyának tart - ez talán feltűnt volna és akkor a szex sem ment volna, gondolom.

Hanem inkább azt nem tudom elhinni, hogy létezik-e olyan, hogy valakinek homlokegyenest más megjelenésű emberek egyaránt bejönnek? Abban az értelemben is, hogy a másik lányon minden mű, rajtam meg semmi.

2020. dec. 13. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem itt tényleg nem arról van szó, hogy téged csúnyának tartana... csak épp nem te vagy az ideálja.

Nem tudom téged ez miként érint, de engem (aki önbizalomhiánnyal küzd) igenis lesokkolna és igenis kikérném magamnak. Hogy legyek nyitott és hogy lazuljak el szexnél, ha tudom, hogy rám nézve ő csak egy "jó lesz ez" csajt lát? Én otthagynám a helyedbe.

2020. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk voltak érzelmek, emiatt túlléptem ezen. Én őrületesen kívántam őt és nagyon szerelmes voltam és megmondtam neki, hogy nem is értem, mert nem az esetem. Erre azt felelte, hogy én se vagyok kimondottan az esete. Ezen meg jól megsértődtem. Akkor kimagyarázta, hogy neki nincs kimondottan esete, valaki vagy tetszik neki vagy nem. De később megkérdezte, miért nem növesztem meg a frufrum. Meg azt mondta, átlagos vagyok és szerinte engem mindenki más is átlagosnak lát. Ez nagyon fájt, mert akkor én már rég nem láttam őt átlagosnak. Ja, meg amikor kifejtette, hogy neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell. Utána már tényleg, levetkőzni se volt kedvem előtte.

De részemről szerelem volt, belefért.

Olvastam nemrég egy verset.


"...csupán az légy aki vagy

Kívánom, hogy örökké ilyen maradj"


Néha arról álmodozok, hogy ezt nekem írták. Hogy van olyan férfi, akinek én lehettem volna a tökéletes nő.

Aztán felébredek.:)

2020. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha mindenki csak szexelne, aki az ideálja, akkor eléggé lecsökkenne az aktusok száma. Valószínű hogy téged is csinosnak tart, attól függetlenül hogy más az ami konkrétan bejön neki. Mondjuk én egy mű nővel alapból nem is kezdenék.
2020. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 ez egy tapló volt, nagyon sajnálom... de nem volt igaza. Lesz olyan, akinek nem "csak átlagos" vagy.


Én sem tartom magam valami rendkívül különlegesen szépnek, nyilván mások sem. Akivel érzelmek vannak, azzal "megszépülünk" egymásnak. Olyan is lehet, akivel egyszerűen csak beüt a kémia, és nagyon vonzódunk egymáshoz, pedig nem vagyunk egymás esetei.

Na most ez így ebben a formában innentől számomra egyik sem. Egyszerűen minden libidóm elszállt, ami nemrég még nagyon is volt.

2020. dec. 13. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

ha olyasmit tudsz neki villantani az ágyban, amivel még nem találkozott, akkor persze


ha nem, akkor ne alázd magad feleslegesen.

2020. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!