Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, belemennétek egy egyéjsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, belemennétek egy egyéjszakás kalandba ha a lany szűz?

Figyelt kérdés
Hallottam már ilyet hogy egyéjszakásban voltak a srácok szüzekkel. Mi az oka, hogy egy szűz lánnyal akartok szexelni? Hiszen velük nehezebb, körülményesebb a dolog.

2020. dec. 15. 12:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
A lány biztosan nem gondolná így... Vagy ha elsőre igen, akkor utána iszonyatos szenvedésen menne keresztül. Én egyetlen egy lánnyal sem tudnám, megtenni, hogy elveszem a szüzességét, majd otthagyom, mintha soha nem is láttuk volna egymást, de biztos én vagyok a túl rendes.....
2020. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon helyzetfüggő lenne
2020. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
Ha tetszik akkor bele 🏆🔥💯
2020. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
12%

Én benne lennék.

Alapból nem szoktam egyéjszakásokban benne lenni, mert mondhatni kicsit "extrém" vagyok. Egy magát tapasztaltnak mondó lánnyal is sok dolgom van mire engem ki tud elégíteni. Többnyire csak olyan lányokkal volt eddig dolgom, akik állításuk szerint egyáltalán nem vagy csak nehezen tudnak elmenni, ezt nem tudom, hogy sablon szöveg-e minden lánynál vagy mi van, de nálam 10 perc után kér mindenki szünetet az első pár alkalommal, mert már nem bírja. Meg azoknak a lányoknak akik az elején leszögezik, hogy max havi 1-2 alkalom lehet, a végén már a napi 1-2 alkalom se elég nekik annyira bejön nekik már velem a dolog.

Persze tudok gyengéd is lenni és néha szoktam is, szóval egy szűznél ez nem jelentene gondot, meg rendkívűl figyelmes vagyok. 2 lány típus van akivel esetlegesen benne lennék egyéjszakásban is, az egyik ilyen a szűz lány.

2020. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%
Ezer orommel :D 19F
2020. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%
Megjottek az önfényezők is :D ...csak velük van orgazmusa a nőknek. De itt a gyakorin úgy látszik valami gyülekezőjük van :D
2020. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

#16

Nem szoktam ezt a kategóriát olvasgatni, nem tudom mi megy itt. Más kategóriánál láttam egy kérdést (a főoldalon) csak mikor rá kattintottam a linkre akkor a főoldalra dobott vissza. Ilyet ugye akkor csinál, ha törlik a kérdést vagy áthelyezik, csak kíváncsi voltam rá, gondoltam ide lökték át, de nem. Ez a kérdés meg szemet szúrt :D

Írtam egy választ, teljesen mindegy szerintem egy elméleti kérdésnél az hogy most mennyire fényezem magam. Aki itt rám írna azzal úgy se lenne semmi, mert mint ahogy írtam is ilyenekbe nem szoktam benne lenni, bár azt már lehet nem fogtad fel.

Az meg hogy jó vagyok az ágyban az meg azért van mert már első barátnőm is egy tapasztalt ribi volt. Rá tényleg nem túlzás a ribi szó, még lehet neked is megvolt, (jóval később tudtam csak meg hogy milyen) de alsóhangon 100 pasival volt viszonya, csoda hogy nem kaptam el semmit. Ugye ő tanított mindenre, egy eléggé nimfomániás lány. Kb 2 évig voltunk együtt, sok dolgot kipróbáltam, sok hasznos dolgot megtanulta, volt időm bőven gyakorolni. Ha szerinted egy ilyen csaj mellett szűzként nem tanulsz be rendesen akkor kinél?? Utána bárkivel kerültem össze, ha hozzá értem már elélvezett, mert jó tanárom volt a kezdetektől. Oké hogy minden lány kicsit más, de arra könnyű ráérezni már, ha tudod mit csinálsz.

Ezért is írtam, hogy szűzzel benne lennék egyéjszakásban is, mert nekem ez kimaradt. Soha nem voltam szűz lánnyal. Elsőnek volt ez a lány akit írtam, meg utána is csak tapasztaltak, most is csak tapasztaltabb lányokkal ismerkedek, persze nem azért mert nekem ez jön be, szimplán így alakul mindíg.

De tényleg gondolom így már eltudod képzelni, hogy nem csak a szám jár, azért 2 évet egy ilyen lány mellett lehúzni... Az egy laza hét volt ha csak 40 gumi ment el. Persze ugye sokat csináltuk gumi nélkül is, mert anyagilag se lehet azt úgy bírni. Ha neki meg kellett akkor kellett...

2020. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

Igen, óvatos és figyelmes lennék vele. Mivel még nagyon szűk, ezért a gyengéd szex is lehet fantasztikus.


20F

2020. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Sem szűz, sem nem szűz lánnyal nem mennék bele ilyenbe. Esetleg ha nagyon jó viszonyban vagyunk.
2020. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!