Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, belemennétek egy egyéjsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, belemennétek egy egyéjszakás kalandba ha a lany szűz?

Figyelt kérdés
Hallottam már ilyet hogy egyéjszakásban voltak a srácok szüzekkel. Mi az oka, hogy egy szűz lánnyal akartok szexelni? Hiszen velük nehezebb, körülményesebb a dolog.

2020. dec. 15. 12:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%

Hááát... volt ilyen, a csaj ilyen barát-féle volt igazából, szűz volt, de bejöttem neki, és ő vetette fel, hogy szeretné velem elveszíteni, de aztán amikor már ott voltunk élesben, visszakozott a dologtól, úgyhogy végül csak kiverte.


Szóval nekem nincs jó tapasztalatom ilyen téren, azóta, ha tudom, hogy szűz egy csaj, inkább nem bajlódok vele.

2020. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha ő kéri. Ha mondjuk összemelegedtetek és a csaj mondja hogy szűz de akar téged és nem érdekli ha nem lesz folytatás akkor semmi akadálya.


Viszont másképp inkább ne. Legyen más a következő strigulád. Valami miatt szűz még. Szerelemre, kapcsolatra vágyik nem arra, hogy valaki felhúzza és kidobja.

2020. dec. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl mocskos a fantáziám! Nem érdemlek szűz lányt!
2020. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Belemennék, de akkor igyekeznék hogy ne csak egy alkalom legyen. Voltam már szűz lányokkal és nem feltétlenül nehezebb velük de jó érzés volt ahogy elkezdte egyre jobban élvezni az aktust.
2020. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Neki elsore egesz biztos, hogy nem lesz jo. Es ennyi legyen vele osszesen? Mitol jo ez? Mert o nem szamit? Vagy neki csak azert kellettem, hogy kilyukasszam? Tobb alkalmat tudnek elkepzelni csak.
2020. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Omega20 válasza:
32%
Persze. Te is erre vágysz, azért tetted fel a kérdést? Én itt vagyok😉
2020. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
66%
Ha a srác is szűz, azzal a felállással mi a helyzet? Egyiknek sincs még tapasztalata, ergó, a srác sem akar erőltetni, keménykedni, sürgetni semmit. Szép lassan lehetne pettingelni, kitapasztalni a másikat (akár egyetlen, de hosszúra nyújtott éjszaka alatt).
2020. dec. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
68%
Igen. F 42
2021. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hosszú éjszaka lenne, de igen. :D
2021. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sosem voltam szűz lánnyal. Egyszer életemben azért átéltem volna. 30F
2021. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!