Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki szedett fel innen nőt alkalmi vagy barátság extrák kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem nagyon sok a kamu, és nagyon sok a féfi. Nem egyszer rámírnak, nem értem miért.


Ha igen, akkor milyen csajt sikerült felcsípni, életkor, alak stb tekintetében?


2020. dec. 28. 10:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem szeretőm lett innen.

N

2020. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Senki nem jött még innen össze.

F

2020. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy csaj osszejott már. Lehetett volna több is, de sajnos mivel a szlovák határnál lakok, alig akad itt az oldalon valaki, aki legalább Gyorhoz közeli. Mindenki budapesti vagy meg távolabbi, és nekem valahogy nem éri meg 2-3 órát vagy meg tobbet csak oda autozgatnom. Nem jó helyen lakók tudom, de a sok budapestinek jóval jobb a helyzete.
2020. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nem

Egyszer össze jöhetett volna csak több száz kilométer volt a távolság

2020. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Pécs-pécs ***** válasza:
100%
Én régen itt kb havi szinten összeszedtem olyan csajt akivel találkoztam élőbe. Volt akivel szex lett, volt akivel csak 1 találkozás, beszélgetés, volt akivel több találkozás, amolyan randizgatás. De már nem ismerkedem itt. :D
2020. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem már egyszer felszedett egy pasi itt. Aztán válogatós lettem 😂🤷‍♀️
2020. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első 18 éves volt vékony kislányos szép hosszú haja volt kedves arca. A második 29 volt magasabb de picit erőteljesebb , a harmadik 38 "asszonyos" de ott sajnos nem jutottam túl sokáig.
2020. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Volt, de inkább ne lett volna :D
2020. dec. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egy 43 éves nővel kezdtem el írogatni 2 évvel ezelőtt akkor 18 voltam, taliztunk is egyszer élőben meg képeket küldött csak arcra nem tetszett meg nem így akartam elveszíteni a szüzességem szóval hagytuk egymást. (Szerencsére exemmel már történtek dolgok) Azóta senki innen, de nem bánnám ha kapnék még egy ilyen lehetőséget.



20/F

márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!