Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti elítélitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti elítélitek azokat a férfiakat, akik azért járnak prostihoz, mert máshogy nem lenne lehetőségük szexre?

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy a nők alapvetően elítélik és undorodnak, azoktól a férfiaktól, akik prostiznak.


De mi a helyzet azokkal a férfiaknak, akiknek máshogy nem lenne lehetőségük szexre?

Őket is elítélitek?



2020. dec. 30. 07:24
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#10


Amiket írsz már mind megtettem.

Már egy csomószor befejeztem az önsajnálkozást meg abbahagytam a prostizást.

De tudod mi változott? Semmi.

2020. dec. 30. 09:35
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg mire volt jó ez a kérdés? Ha ebbe így beletörődtél akkor nem tökmindegy hogy mit gondolnak rólad a nők? Ha neked ez így jó,én pl. nem ítéllek el érte,csak sajnállak,szerintem a többség így van vele.
2020. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

#12


Engem érdekel mit gondolnak rólam a nők. Mert a remény hal meg utoljára.

Egyébként meg egyáltalán nem jó ez nekem így és borzasztóan szenvedek. De túl sok lehetőségem nincs. És mint tudjuk mindig a nők választanak, nem pedig én.

2020. dec. 30. 10:17
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
De ha nem érdekel akkor miért írtad ki a kérdést??:D
2020. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

1-es vagyok:

Látom jól le lettem pontozva, amit nem feltétlenül érzek jogosnak. A kérdező egy véleményt kért, én leírtam a sajátom. Egy őszinte véleményt lepontozni pedig hülyeség, hisz azt jelenti, hogy valaki csak egy választ talál jónak, ami megfelel neki.

De írok egy kifejtést is, hogy kompenzáljam a rövid válaszom: rengeteg ismerősömtől megkérdeztem, hogy miért nem mennek el prostizni, hisz többen évek óta szinglik. A válasz szinte mindig ugyanaz volt: nem ezt akarják. A legtöbbjük a szeretet adás és kapást akarják egy kapcsolatba nem csak a dugást. Jól tudom, hogy a szex egy egészséges kapcsolat része, de nem csak erről szól egy barátnő. És ez az, amiért képes vagyok elutasítani egy gyakran prostihoz járó férfit: hisz honnan tudhatnám, hogy ő az igaz szerelmet keresi-e vagy csak egy lyukat. Hisz sokan még ezt nyíltan le se írják társkeresőkön, majd a csaj pofára esik. És igen, hallottam ilyenről ismerősi körben, és itt jobban értékelném, ha valaki nyíltan odairja a profiljára, hogy neki csak szex kell.

Az egy dolog, ha valaki egyszer (!) kipróbálta a prostizást, mert az ember sok mindent kipróbál. De az már nekem nem fér bele, hogy valaki ki tudja hány prosiba járt.

Persze tudom, hogy mostmár konkrétan fétis hogy előtted dugják a csajod vagy hogy van akinek izgató, hogy a nőjébe sok fasz járt.

De én nem vagyok ilyen. És ez nem is gond számomra, mert megannyi férfi keres a nagyvilágba rendes társat.

2020. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mert én is járok.
2020. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarnék kapcsolatot ilyen férfival, alkalmit se. Nem ítélem el, de nekem ez a mentalitás nem kell a közelembe. A szex számomra elég sok más tényező mögött van egy kapcsolatban, felmerül bennem, hogy mi lehet a probléma, hogy nem tudsz barátnőt szerezni, pedig akarsz. Sokkal több probléma van emögött, mint a prostizás. Bár engem ez a szexmánia is eléggé zavar, hogy csak erről tud valaki beszélni, hogy jaj szegény nem tud szexelni, taszító. Miért nem csinálsz valamit az életed többi részével?
2020. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem ítélem el (nem fogom sértegetni, lenézni, gúnyolni), de nem is jönnék össze veled. A #15-ös és a #17-es kifejtésével nagyon egyetértek.
2020. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
14%
Mi? Dehát a prosti ezért van! Én is élnék vele, ha fiú lennék
2020. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#15


Látom sokan még mindig nem értettetek meg igazán (főleg nők).


ÉN SEM EZT AKAROM!

Szerinted szeretem azt, hogy a nők kizárólag azért szexelnek velem, mert pénzt adok nekik ezért? Hát rohadtul nem szeretem ezt én se! Mert az azt jelenti, hogy engem mint személyt senki sem szeret, hanem csak a pénzem érdekel bárkit is.

Ez hiányzik a legjobban a szeretet adás-kapás. De ti mind nők ezt soha nem fogjátok megérteni, hogy milyen az amikor senkinek sem kelletek és senki nem fog veletek pusztán önmagatokért szexelni. Könnyen beszéltek úgy, hogy mindig tudtok találni valakit, aki hajlandó veletek szexelni. De gondoljatok csak bele mi lenne, hogy soha többet nem tudnátok senkit sem találni, aki hajlandó lenne veletek szexelni pusztán vágyból.


Hiába keresek rendes társat. Senkinek sem kellettem soha.


És nekem elsősorban az érintésről és a másik személy közelségéről szól a dolog. Nekem sem a konkrét aktus vagy szex az, ami annyira hiányzik. Hanem az intimitás. És ha legalább van lehetőségem egy prostit átölelni, simogatni, érezni a testének a közelségét, gyengédségét, az még mindig valamennyicske intimitást jelent a semmihez képest. Mert egyébként még arra se lenne lehetőségem, hogy megérintsek egy nőt se.


Annyira nem csak a dugásról szól nekem ez, hogy volt olyan is, hogy amikor fizettem a prostinak, akkor csak 5-10 percig szexeltem vele, de nem élveztem el, és éreztem rajta, hogy csak kényszerből csinálja. Ezért abbahagytam a szexet és nem is akartam elélvezni. Utána a maradék időben csak ölelni meg simogatni akartam őt és puszilgatni. De egy csomószor volt, hogy igazából ha fizettem is a prostinak a szex nem különösebben érdekelt (néha el sem élveztem, mert nem izgatott), mert ez hogy van egy nő, akit tapogathatok, puszilgathatok, ölelgethetek és odabújhatok hozzá az sokkal fontosabb nekem.

2020. dec. 31. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!