Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti elítélitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti elítélitek azokat a férfiakat, akik azért járnak prostihoz, mert máshogy nem lenne lehetőségük szexre?

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy a nők alapvetően elítélik és undorodnak, azoktól a férfiaktól, akik prostiznak.


De mi a helyzet azokkal a férfiaknak, akiknek máshogy nem lenne lehetőségük szexre?

Őket is elítélitek?



2020. dec. 30. 07:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#17 #18


A #20 válaszom nektek is ajánlom.

2020. dec. 31. 14:09
 22/30 anonim ***** válasza:
83%
A nők sohasem fogják átérezni a helyzetedet Kérdező. Ítélkezni mindig egyszerűbb mint megpróbálni átérezni egy másik ember helyzetét, beleképzelni magát a másik helyébe hogy mit élhet át egy másik személy legbelül. Semmi sem taszít jobban mint az érzelmi és értelmi sekélyesség. Nekem a testiség hiánya mellett ugyanannyira fáj a lelki közelség hiánya. Ez egy olyan hiányérzet amit nem lehet semmi mással kitölteni. Csak a figyelmet lehet elterelni erről a kínzó ürességről munkával, hobbikkal, élménygyűjtéssel. Vagy egy olyan együttléttel amiért fizettél. Nyilván színház az egész, de a testet be lehet csapni vele, mert az megkapja az ölelést, a vágyak egy kis időre feloldódnak az orgazmusban és ettől a lélek is megnyugszik egy időre. Ez pont annyival több a semminél hogy elég legyen a túléléshez.
2021. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

#22


Ezzel sajnos nem tudok vitatkozni. A nők a társkeresésben kb olyan helyzetben vannak mint a svájciak a bankszektorban. Míg mi pedig olyanban mint az etióp kecskepásztorok. A kettő össze sem hasonlítható, ahogy a svájci a klimatizált luxusirodájából soha nem fogja felfogni milyen helyzetben van az etióp kecskepásztor, ugyanúgy a nők sem érthetik soha meg milyen helyzetben vagyunk mi. Csak mutogatnak ránk, hogy mekkora életképtelen nyomorékok vagyunk, de elképzelésük sincs semmiről, amin mi keresztülmegyünk. Ugyanolyan mint amikor az amerikai milliomos sikerguru azt mondja az afrikai gettósnak, hogy "nem akartad eléggé, ez a te hibád volt"

2021. márc. 28. 21:29
 24/30 anonim ***** válasza:
32%

Nananana azért ennyire ne sajnáltasd már magad,az általad felsorolt dolgok nem igazán hasonlíthatók össze a társkereséssel...

Amúgy gondoltál már arra,hogy ha nem csak sajnáltatnád magad és nem csak a nőkre mutogatnál,hogy ez mind az ő hibájuk,krwa anyjukat mert nem kellesz egyiknek sem, akkor talán könnyebben menne az ismerkedés?:)

2021. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

#24


Igen gondoltam erre. De nem jött be. Ahogyan semmi más sem.


És ti itt semmitmondó "jótanácsokat" osztogatók együttvéve sem fogtok tudni semmi olyat mondani amit ne próbáltam volna már ki.

2021. márc. 29. 01:06
 26/30 anonim ***** válasza:
34%

Szánalmas vagy...Én tényleg nem szoktam ilyet mondani,de ez szánalmas amit te itt művelsz. Élőben is ilyen vagy?

Mondanám hogy még van esélyed megváltozni,de arra is csak azt mondanád hogy hülyék vagyunk,nincsen,már mindent próbáltál,meg amugy is ez mind más hibája,és pont ezért vagy szánalmas.

De azért sok szerencsét,bár neked ilyen felfogással ez nem segít:)

2021. márc. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
33%

1 és 15-ös vagyok.

Nem válaszoltam a 20-as felvetésedre kérdező, mivel úgy ítéltem meg, hogy felesleges olyannak vitatkozni, aki nem nyit vélemények felé, csak a sajátják mondogatja. Látom ugyanígy gondolkodott a 24-26-os is, és teljesen jogosan, hiába pontoztad le.

Nem is folytatnám az előző vitát, amit 20-as kommentedbe írtál, mert úgy érzem nem jött át, amit én akartam mondani, és teljesen más dolgokba kezdtél bele.


Viszont igencsak szemetszúrt nekem ez a "semmitmondó jótanács" kifejezés.

Ezek a semmitmondó és klisés jótanácsok nagyon (nagyon!) sok embernek segítettek a társkeresésben, és nemcsak párt találtak általa, hanem jobbá is váltak. Pl. ha valaki izmot akart építeni, hogy "nőzzön", az is szuper, mert a teste igényli a mozgást. De sok esetet olvasok, hogy introvertált férfiak fejlesztik a kommunikációs készségüket és küzdik le a hétköznapi szorongásukat, amit a tömeg vagy egy idegen emberrel való beszélgetés okozna.


Egy szó mint száz. Ha nem akarsz már próbálkozni a te bajod. De sokszor látom, hogy recskahuszárok híresztelik milyen sz@rok a nő, miközben ők összesen 2x mertek leszólítani valakit és utána máris nőgyűlölők lettek. Végülis a te döntésed mit csinálsz, és abba hagyod-e a prostizást.

De a véleményem nem változott arról, hogy NEM jönnék össze olyan férfival, aki rendszeresen jár prostihoz. Ítélni nem ítélek, csak nálam ne kezdeményezzen. És hiába nyájas beszéd, hogy neki testiség, intimitás kellett, nem konkrét szex, ez mind szép és jó, de a valóságban NEM hihető. Én most elhiszem neked így anonim oldalon, mert minek hazudnál. Elhinném akkor is, ha pszichológusnak mondod. Te ha valóságban valaki erre hivatkozva prostizik, akkor esélyt se kapna tőlem.

2021. márc. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugyanebben a cipőben járok. A nők legtöbbje fel se fogja ezt, engem már totál nem érdekel a véleményük.

Máskor meg ők dicsekednek, hogy seperc nekik szexpartnert találniuk. És sokuk él is vele. Nyilván az minden férfi vágya, hogy a keményen megkeresett pénzét erre adja oda, ha lenne más lehetősége.

2023. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#22 Nagy igazságot írtál! Én is így gondolom!
ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!