Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem nem kényeztet alul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem kényeztet alul ,van aki szerint ez problémát jelent?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt,kb 4-szer volt oda lent még az első évben,hozzáteszem meg is dícsértem hogy brutál jól csinálja,pedig sose szerettem. Ennek ellenére hiába kerül fel témába mindig elutasítja,azzal hogy ő nem szereti csinálni. Kérdeztem tőle,mivel szültem már,hogy az a baj másmilyen lett vagy az ízem,szagom esetleg? Azt mondta nem ő sose szerette csinálni. Viszont a az exének mindig csinálta állítólag azért mert csak úgy tudott elmenni..de h ő akkor utálta meg..

Hát nem tudom..mondtam neki én se szeretem neki csinálni,de megteszem mert szeretem és tudom hogy igénye is van rá elég sűrűn..

De ma nagyon összevesztünk ez miatt és eléggé megvisel,hogy most mit is gondoljak..

Van olyan pasi aki tényleg nem szereti csinálni?


2021. jan. 1. 22:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Igen az lesz 10-es! :) Én se fogom! :)

Köszi hogy írtatok! :)


Ui:Nem tudom kihúzta le a pontozást,de nem én! Mindenki normális választ írt! Köszönöm! :)

2021. jan. 1. 23:49
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

#9, #10

izé... mindaz, amit a párotokkal szex közben csináltok, azok őszinte vágyból jönnek? vagy csak valami kényszerből csinált szolgáltatásfélék, amiket ha úgy alakul, büntetésképp megvontok?

ha az előbbi, akkor beszéljétek meg, mi az, amit mindketten szívesen csináltok, a többit pedig hanyagoljátok (akár nyalás, akár szopás, akármi).

2021. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

"A férjem nem kényeztet alul"

"6 éve vagyunk együtt,kb 4-szer volt oda lent még az első évben"

Mégis mi a fészkes francot csináltatok ti ismerkedési, járási fázisban???

Férjhez mentél valakihez, akinek egyáltalán nem vagy tisztában a szexualitásával??

Mi az, hogy alul?? A nemi szervek alul maradnak akkor is, ha aktus van vagy maszti, amire biztatod a kedves párod!

2021. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

De ha nem szereti, annak biztos van oka és hiába erőlködsz attól még nem fogja megszeretni.

Ezt vagy nagyon kivánja az ember vagy sehogy.

Lehet egy másik férfi megőrülne érted annyira szeretné nyalizni neked.

Talán nem vagytok egymáshoz valók emiatt.

De a dugással minden rendben van?

2021. jan. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez elg komoly gondokat fog okozni a jovoben!

En se,te se...

Beszeljetek meg,mert ra mehet a kapcsolatotok!


Amugy fel nem foghatom,hogy hogy nem lehet szeretni puncit nyalni!

2021. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez furcsa, mert nem minden nap kéred, tehát pár hetente nem egy nagy wasistdas. Másrészt szerinted brutál jól csinálja, már csak ezért is csinálnám, ha nem szeretném, mert ilyet hallani mindenki szeretne.

Egyébként mondtad neki, hogy brutál jól csinálja?

2021. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A szex rendben van,amikor lehetőségünk van rá együtt is vagyunk. Sosincs olyan hogy nincs kedv vagy ilyesmi.

Talán nem is az zavar igazán hogy nem csinálja,inkább az zavar hogy másnak meg csinálta állandó jelleggel én meg nagyon ritkán hozom fel neki,de mindig nem a válasz.. és nem kapok normális indokot rá,hogy miért mi a baj,gond.. mert akkor meglehetne beszélni.. de így nagyon zavaró.. fordítottan nem tudom neki h esne ha odavágnám neki h sorry,de az exemet annyit szoptam hogy nálad már nincs kedvem csinálni.. Ha valaki annyira nem szereti csinálni az másnak se fogja..ezért gondolom hogy valami más a problémája amit nem oszt meg velem..

12-es..mit értesz vágyon..én kívánom őt meg vele a szexet az orálisat nyílván nem azért csinálom,mert nekem az jó..azért hogy neki jó legyen..és ezzel nincs is gond. 13-as,az előzmény hogy én sose szerettem hogy nekem csinálják..volt pár kapcsolatom,de egy nagy nullák voltak..így nem volt rá igényem. A férjem viszont jól csinálja,végre valaki akinek érzéke is van hozzá..erre hiába..

Most már kb egy éve kéregetem,hogy lehetne valami nekem is egy kicsit,de hiába..bepróbálkoztam karácsonykor is,de hiába.. ezért akadtam ki.

De mindegy elfogadom hogy kész nem lesz..ez van. De jobb lenne némi normális magyarázat,mert lehet esetleg tenni is lehetne valamit ami miatt nem.

Amúgy igen persze mondtam neki h nagyon jól csinálja..a legjobban..de hiába..

2021. jan. 2. 13:15
 18/20 anonim ***** válasza:

"12-es..mit értesz vágyon..én kívánom őt meg vele a szexet az orálisat nyílván nem azért csinálom,mert nekem az jó..azért hogy neki jó legyen..és ezzel nincs is gond"

pontosan erre gondolok. bármilyen hihetetlen, de sokan szívesen adnak orált, nem csak kibírják azért, hogy a másiknak jó legyen.

"13-as,az előzmény hogy én sose szerettem hogy nekem csinálják..volt pár kapcsolatom,de egy nagy nullák voltak..így nem volt rá igényem. A férjem viszont jól csinálja,végre valaki akinek érzéke is van hozzá..erre hiába.."

ha nem szeretted, hogy nyalnak, akkor miért hagytad?

ha a párod nem szeret nyalni, akkor miért várod el, hogy nyaljon?

tanuljátok már meg felvállalni az igényeiteket. jó esetben a szex olyasmi, ami mindkettőtöknek öröm, nem pedig valami "kibírom valahogy" kínszenvedés. fel kéne vállalni az igényeket, megkeresni azokat a dolgokat, amik mindkettőtöknek élvezetesek. ha pedig nincs elég ilyen, vagy nem kielégítő, stb. akkor elgondolkodni, hogy passzoltok-e egymáshoz.

2021. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az eddig válaszokat.


Beszéld meg vele, hogy neked ez fontos lenne és tudnád elvezni, viszont mond el neki, hogy nem akarod öt kényszeríteni erre, és hogy nem várod el tőle, hogy mindig kínáljon sex után, hogy elelvezz tőle, hogy nem az orgazmusa kell, hanem csak arra, hogy felizgulj, hogy plusz élvezetet adjon. Kerd meg, h mit szólna ha csak eleinte egy kis rövid ideig csinálna neked. Esetleg megemlitheted hogy te is szívesen kenyeztetes öt ott lent szájjal, és hogy arra gondolsz, hogy ő ezt élvezi és milyen örömet szerzel neki vele. Hogy ő is így gondolhatna rá, hogy neked okoz örömet vele. És ne csak kenyszeritesbol gondoljon rá.

2021. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Miért csinálod ha nem szereted?


A férjemnek van igaza. Ne kenyszerítsd magad olyan helyzetbe amit nem szeretsz.

2023. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!