Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg egy "Can...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg egy "Can Yaman" az ideális férfi test?

Figyelt kérdés
Néztem most egy kérdést, hogy a lányoknak mennyire kell, hogy egy férfi izmos legyen. Aztán írják, hogy nem baj, ha nem túl izmos, nem agyonizmolt, egy Can Yaman egész jó már. Basszus, az már bőven egy (nagyon sokat) gyúrós forma!

2021. jan. 3. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
aztan ok meg minden amit adnak egy kapcsolatba az egy szottyadt segget es egy hasznalt nuni. elvarasok azok vannak😀
2021. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem jön be, szerintem túl van tolva.

Mindenkinek más az izlése, szóval eg szerintem hülyeség.

2021. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ideális nem minimálist jelent!

Ha valaki majdnem pontosan olyan, mint az ideálunk, akkor neki azonnal nyert ügye van. Számára csak az "Igen, Drágám!" válasz létezik.

De ez nem azt jelenti, hogy másnak nincs esélye vagy meg kell közelíteni az ideált.

2021. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Aki századik akar lenni a sorban, annak biztos.

Az ilyen pasi csak magával foglalkozik és akárhova mennénk, állandóan azzal szembesülnék, hogy minden csaj utána folyatja a nyálát.

Kellene ez nekem, mint hóembernek a szolárium. :)

Plusz gondolom megvan neki is a mércéje, magyarul az ilyen szépségkirálynő kategória csajok rúgnak nála labdába, akik szintén egész nap a külsejüket ,,polírozzák", úgyhogy sok boldogságot nekik.

2021. jan. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyszer volt ilyen férfival szex kapcsolatom, jó volt, különösebben nm zavart, h mások, h néznek rá. Egynek elment.

Inkább a vékony és/vagy szálkás jön be.

2021. jan. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért mondom, hogy kicsit félelmetes vélemény volt. Írt két nevet, nem tudtam, kik azok, de őt megnéztem. Előtte írta, hogy "nem a nagyon kigyúrt" pasik tetszenek neki... hát, mondom, ilyen forma 100/1 (se). Oké, hogy ez nem a testépítő szint, de azért ebben is szinte profi meló van. Azt gondoltam eddig, hogy a sportos, egész izmos, kicsit szálkás az reális kép (akár még egy Dávid szobor is ilyesmi), aztán tessék, egy 90 kilós színizom kondiguru él egyesek fejében :D
2021. jan. 3. 09:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!