Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fog még valaha kívánni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még valaha kívánni a párom, vagy végleg elrontottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elképzelhető, hogy kicsit túlgondolom/komplikálom, de megpróbálom rövidre fogni.


Lassan 11 éve vagyunk együtt, nincsenek illúzióim, viszont 5 hónapja nem szexeltünk. Előtte azért megvolt a havi átlag 2-3, ami szintén nem sok, de számomra (saját bevallása szerint neki is) teljesen kielégítő volt, mert a párom pontosan tudja, mire van szükségem.


Sajnos kialakult nálam egy öröklődő, nőgyógyászati probléma, ami miatt a libidóm az esetek többségében egyenlő a nullával. Emiatt az utóbbi pár hónapban (illetve munka miatt is...) sok esetben visszautasítottam a közeledését, amit látszólag nagyon megértően fogadott, sőt, biztosított a támogatásáról.


Semmi nem változott közöttünk, ugyanúgy figyel rám, jókat beszélgetünk, filmezünk, vannak programjaink stb. - viszont az utóbbi két hónapban egyáltalán nem közeledik felém (értsd, nem kezdeményez). Ezelőtt mindig ő volt a fél, aki megkívánt, letepert - nőnek tudtam magam érezni mellette. Ha egyszer-kétszer nem is, de elég volt csak egy icipici utalás a részemről, és már robbant is.


Ez teljesen megszűnt. Néha, amikor kedvem lenne, ezekre a korábbi, apró utalásokra teljesen immunis lett, inkább mindig összebújás, cirógatás lesz a vége.


Fel tudnám benne lobbantani benne a régi tüzet? Szerintetek van valakije, végleg megunt?


Hogy tudnám ezt elegáns, non-verbális módon megoldani?


Köszi, hogy elolvastad!



2020. okt. 26. 11:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért non verbális módon akarod megoldani? Miért nem beszéled meg vele?
2020. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szád, hogy megbeszéld vele? Vagy nem értem...
2020. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerintem ezt nem tudod (teljesen) megoldani non-verbális módon, akármilyen félelmetes is, erről szerintem le kellene ülnötök beszélni. 11 éve vagytok együtt, szóval biztosan működik közöttetek a kommunikáció, képesek lesztek közös nevezőre jutni. Esetleg próbálj meg valami szexi rucit felvenni, az már elég egyértelmű utalás, vagy például mikor hazaér munkából várd egy falatka tangában és teperd le te, mondd neki, hogy "dugj meg", vagy valami hasonlót. Tuti venni fogja a lapot, és biztosan meglátja majd, hogy te is kívánod őt, ezáltal pedig beindulhat a régi folyamat. :) Pasiként tudom, hogy néhány visszautasítás a páromtól eléggé el tudja venni az önbizalmamat, utána nem sok kedvem van addig kezdeményezni, még ő egyértelműen nem adja a tudtomra, hogy szeretkezni akar velem. 26F
2020. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

#1 Mert ez a dilim. Sosem beszélgettünk ilyesmiről eddig, mert sosem volt gond.


Gondolom, kénytelen leszek szóba hozni - egyelőre viszont a változás aggaszt.

2020. okt. 26. 11:30
 5/49 A kérdező kommentje:

#3 Köszönöm az érdemleges választ! Megfogadom, csak érdekes, mert eddig semmi ilyesféle trükköt nem kellett bevetnem.


+++

2020. okt. 26. 11:35
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két visszautasítás után elmegy az ember kedve. Az a gond, hogy most is azt várod, hogy a párod kezdeményezzen.

Ess neki, mondd ki, hogy te ma b@szni akarsz és mindent megteszel, hogy ez megtörténjen! És tegyél is meg mindent!

2020. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok:

Nincs mit! El kell fogadni, hogy az idő múlásával, és ugye bizonyos események hatására a megszokott dolgok meg tudnak változni. :) Csak adaptálódj. A leírtak alapján nincs okod az aggodalomra, csak egy kis "lökés" kell neki. Szorítok neked! :)

2020. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Ssosem beszélgettetek, mert nem volt vele gond. Most van vele gond, ezért kellene megbeszélni. Ha felhozod a témát, valószínűleg ő is érzékelni fogja, hogy ez komoly dolog, és igyekezni fog ő is megoldani ezt, és rajtad is érezni fogja, hogy te is meg szeretnéd oldani.
2020. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

#6 Köszi, kezdek ráérezni a lényegére.


És szerintetek pótolja valahol azt, amit tőlem nem kap meg? Mert gondolom, csak engem unt meg....

2020. okt. 26. 11:48
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem lehet tudni, lehet maszturbál, de szerintem biztosan nem csal meg, ha eddig hűséges volt hozzád. A lényeg, hogy ha újraindulnak a dolgok, és esetleg szóba kerül a szünet, akkor ne "vond felelősségre" azért, ha magához nyúlt közben. Nem segít.
2020. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!