Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, veletek is volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, veletek is volt olyan hogy nem ment az orgazmus? Ha igen hogy érintett?

Figyelt kérdés
Szóval csak szex kapcsolatom van egy lánnyal, de lelkizni is szoktunk. Eléggé érzékeny típus, és nagyon lassan oldódott fel. Egyszer túl naív volt és ezért eléggé kihasználták ami nagyon megváltoztatta a gondolkodását a szex terén. Már olyan 8 hónapja tart a dolog. Az utóbbi időben nincs túl jó lelki állapotba, és ezért nem annyira sikerül neki az orgazmus (vagyis szerintem függ össze a két dolog) múltkor már teljesen kiborult, azt hitte engem hagyott cserben, hogy azt hittem nem élvezni amit csinálok. Alig bírtam megnyugtatni. Van valami ötletetek ami visszahozná az önbizalmát ilyen téren? Valami ami beválhat hogy legyen orgazmusa? Vagy ti mit gondoltok? 28F

2021. jan. 10. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves a lány?
2021. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25
2021. jan. 10. 11:26
 3/3 exronin ***** válasza:
100%

A nők alapvetően érzelmi biztonságra vágynak, amelyik azt mondja, hogy nem, az is. Add meg neki, vállald fel a kapcsolatot vele, légy a párja, mond el neki többször, hogy ilyen szép nővel még nem hozta össze a szerencséje, azt is, hogy mennyire kedves és te mennyire értékeled, hogy szeret téged és pár héten belül menni fog a dolog.

Ha mindezt nem akarod, mert trendi gyerek vagy, nincs benned felelősségvállalás és csak szexkapcsolatra vágysz, akkor meg hagyd a fenébe.

2021. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!