Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex után elmúlik ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex után elmúlik ez az eszméletlen kanoság?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok volt már barátnőm de csak cumi volt dugás nem.

Egyszerűen megláttok egy facebook reklámban egy jó nőt és rögtön kedvem támad ki verni.

Ha végre egyszer meglesz az első dugás akkor csökkeni fog ez a kanoság?


2021. jan. 10. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztalásodra legyen mondva kérdező, hogy nem mindenki ilyen, mint az előző válaszoló.

Én már olvastam itt olyan kérdést, hogy 26 éves vagyok (a korra nem emlékszem pontosan, de kb. ennyi volt), már nem is tudom úgy elővenni a farkam az alsógatyából, hogy feláll.

Meg olyan, hogy szintén kb. ennyi idős pasi, már nem kívánja olyan gyakran a szexet, ez normális?

És írták nekik a válaszolók, hogy persze, hogy normális, nem tini vagy már.

Könnyen lehet, hogy veled is ez lesz.

2021. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj! Az első dugás Után Rögtön le fog lankadni a farkad akár egy két percre is. Aztán rájössz hogy evés közben jön meg az étvágy. 60 éves elmúltam de még mindig úgy élek mint te most. Az agyam mindig a szex körül forog.
2022. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De nem unalmas folyton arra gondolni? Ezer más érdekesebb dolog van.
2022. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Azokra egy kiadós dugás után szoktam gondolni.

2022. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!