Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetnék jobb az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék jobb az ágyban?

Figyelt kérdés
Alapból nem nagy, ráadásul sokszor gyorsan is sül el. Szerintem ez az egyik oka, amiért nem tudok megtartani senkit egy két alkalomnál tovább, olyan gyakran meg nincsenek alkalmak, hogy elég legyen, hogy belejöjjek. Mit tudnék ezzel a problémával tenni?
2021. jan. 11. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

1-2 alkalomnál még nem gond, ha másként kielégíted a lányt.

Gyanítom, hogy fiatal vagy, azok szoktak hamar elsülni. Viszont a fiatalok 15 perc után készek a következő menetre, aminél már nem mennek el olyan könnyen.

Tehát az első elsülés után 15 percig kényezteted a nyelveddel, majd miután elment, jöhet a második menet. Csak arra kell figyelni, hogy valaki túl érzékeny ilyenkor kell neki is kb. 15 perc pihi. Valaki pedig azonnal kívánja a következő menetet.

2021. jan. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző is írta, addig nincs baj, amíg máshogy kielégíted a lányt. Valószínűleg akkor nem akarnak veled többet találkozni, ha ők nincsenek kielégülve.
2021. jan. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig a legutóbbi esetben számmal kielégítettem.22 vagyok amúgy.
2021. jan. 11. 10:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem 15 perc nem elég új menetre. Második alkalommal a legutóbbi csajjal megpróbáltam újra elég hamar de lelankadtam és nem tudtuk végigcsinálni.
2021. jan. 11. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom milyen férfiak vannak manapság. A fsz sem áll rendesen. Szerencsétlenek. :D
2021. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem több idő kell két menet között, nem tehetek róla. De köszi a kedves választ. Rendkívül jót tett az önbizalmamnak.
2021. jan. 11. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a második menet közben lelandkad, akkor befejezed a száddal. A 3. vagy a 4. menetre már csak végig fog állni a cerka.
2021. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem tudok egy nap alatt 3x elmenni. Vagyis harmadikhoz már órák kellenek hogy akcióképes legyen.


Próbáltam többször lemenni dugás közben, de egy idő után mindig visszahúzott magára. Ennyire béna lettem volna hogy emiatt dob? Francba. Ah nem tudom mit csináljak vagy hogy lehetnék jobb.

2021. jan. 11. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!