Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mell forma, ki hogy látja ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mell forma, ki hogy látja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapvetően kisebbek a melleim, a szoptatástól egy kicsit!! megereszkedtek. Álló helyzetemben ez nem is olyan feltűnő, szép, bár kicsi melleim vannak.

Viszont, amikor a Párommal együtt vagyunk és én vagyok felül, előre hajoláskor a melleim kevésbé szép formát vesznek fel, kissé lógnak és nem is az a kerek cici lesz, mint függőleges helyzetben.

A kérdésem teljesen komoly.

Férfiaknak így is tetszik egy női mell? Olyankor kevésbé feszes és "lógósabb". Ki mit gondol erről?

Köszönöm a válaszaitokat!



2021. jan. 15. 10:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
80%
Feljelentelek kérdező.
2021. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Mi rosszat csináltam?

A kérdésem valós.

Mi a baj?

2021. jan. 15. 11:31
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak annyi, hogy email címeket próbálsz meg begyűjteni. A képekig nem jutottam el.
2021. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Törlöm a fenébe. Sajnálom, hogy itt sem lehet értelmes segítségre találni. Tényleg komolyan akartam tudni.

:-(

2021. jan. 15. 11:33
 15/37 A kérdező kommentje:
Nem kell senki email címe.
2021. jan. 15. 11:34
 16/37 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű anyuka vagyok, aki a párjával kapcsoaltban kért segítséget. :-(
2021. jan. 15. 11:34
 17/37 anonim ***** válasza:
86%
Aztán mit csinál az email címeddel? Szerinted érdekel valakit a szaros mailed? :))
2021. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne? Csak normálisan kell kérni. Pl ha képet akarsz megosztani saját onedrive-ról, akkor tedd publikussá, hogy ne kérje el az email címet.
2021. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
17. Nem tudom, mit csinál az email címemmel. Csak ijesztő, hogy kéri.
2021. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Tényleg sajnálom. Nem tudtam, hgoy ekkora galiba lesz belőle. Nincs szükségem senki email címére. :-(

Egy valós problémával fordultam Hozzátok, köszönöm annak, aki segített és leírta a véleményét. A képeket másik oldalról is próbáltam feltölteni, de nem sikerült és érdekelt volna, hogy ki hogy látja. :-(

Emiatt maradt csak a drive. De már bánom, mert nincs szükségem balhéra. Elnézést mindenkitől, aki úgy érezte helytelenül cselekedtem. :-(

Az email címekkel amúgy sem tudnék mit kezdeni és nem is akarok.

2021. jan. 15. 11:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!