Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mell forma, ki hogy látja ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mell forma, ki hogy látja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapvetően kisebbek a melleim, a szoptatástól egy kicsit!! megereszkedtek. Álló helyzetemben ez nem is olyan feltűnő, szép, bár kicsi melleim vannak.

Viszont, amikor a Párommal együtt vagyunk és én vagyok felül, előre hajoláskor a melleim kevésbé szép formát vesznek fel, kissé lógnak és nem is az a kerek cici lesz, mint függőleges helyzetben.

A kérdésem teljesen komoly.

Férfiaknak így is tetszik egy női mell? Olyankor kevésbé feszes és "lógósabb". Ki mit gondol erről?

Köszönöm a válaszaitokat!



2021. jan. 15. 10:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentés ezért?


Amúgy kérdező: a megosztásnál be tudod állítani, hogy a linken keresztül bárki megnyithassa, és akkor nem kér email címet. Kecske is, káposzta is.

2021. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A feljelentést nem értem. Nincs szükségem az adataira senkinek. :-(

Nem győzöm hangsúlyozni. De erre az oldalra sem jövök többet! :-(

Azt hittem itt segítenek az ember problémáján

2021. jan. 15. 11:40
 23/37 A kérdező kommentje:
Tényleg feljelenthet valaki ezért? Nem csináltam semmi rosszat. Sőt, inkább töröltem is mindent. A kérdésem marad kép nélkül fent. :-(
2021. jan. 15. 11:47
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
segitek, nincs vele semmi baj es ne csinaltasd meg. szerintem inkabb neked zavaro mint a parodnak.
2021. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog senki feljelenteni. Annyi történt, hogy feltételezte, hogy szándékos burkolt adatgyűjtést végzel, ami a GDPR szabályzatba üzközhet, ezért megfenyegetett. Én ezt túlzásnak érzem, főleg, hogy a Google Drive tájékoztat, hogy meg kell adni a címed, szerintem ez nem feljelentési alap.


Ne aggódj, nem lesz semmilyen bajod ebből. Tedd nyilvánossá a képeket és megy tovább az élet.

2021. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem láttam a képeket, de a leírásból nem hiszem, hogy ez zavarná bármelyik férfit is.

Még egy kezdődő kapcsolatban sem nemhogy egy több éve együtt élő párnál. Úgyhogy ne aggódj ez miatt :)

2021. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Töröltem a képeket, mert nem hittem volna, hogy ekkora galiba lesz belőle. :-( Tényleg. És nagyon remélem, hogy nem lesz belőle bajom. Azt sem tudom, mit jelent, hgoy a moderátor figyelmébe lettem ajánlva. :-(

CSak egy ártatlan kérdést tettem fel, de még én fázok rá a végén. :-(

Köszi mindenkinek, aki írt.

2021. jan. 15. 12:24
 28/37 anonim ***** válasza:
17%
Mindegy. Feljelentettem.
2021. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Hol jelentettél fel?
2021. jan. 15. 12:39
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi, természetesen női mellek előhajoláskor nyúltabb formát vesznek fel, max. a nagyon pici v. a plasztikáztatott nem.
2021. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!