Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mell forma, ki hogy látja ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mell forma, ki hogy látja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapvetően kisebbek a melleim, a szoptatástól egy kicsit!! megereszkedtek. Álló helyzetemben ez nem is olyan feltűnő, szép, bár kicsi melleim vannak.

Viszont, amikor a Párommal együtt vagyunk és én vagyok felül, előre hajoláskor a melleim kevésbé szép formát vesznek fel, kissé lógnak és nem is az a kerek cici lesz, mint függőleges helyzetben.

A kérdésem teljesen komoly.

Férfiaknak így is tetszik egy női mell? Olyankor kevésbé feszes és "lógósabb". Ki mit gondol erről?

Köszönöm a válaszaitokat!



2021. jan. 15. 10:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jelentett, fel csak trollkodik. Ne aggódj.

Örülne hogy látott két mellet, vagy pont azért mert ő nem látta.

2021. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ha bárki megoszt valamit drive-on, az láthatja ki nézi meg...?
2021. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Nyugi csak a " szája jár ", nem jelentett fel sehol.

Amúgy meg nekem simán csak nem érhető el az oldal, de mindegy is, mert a lényegi részen nem változtat: A párod számít, ha neki tetszenek, az a lényeg.

2021. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen így is tetszenek. Sőt! ;)
2021. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom elhinni, hogy egy anyuka itt mutogatja a mellet ismeretleneknek. Magamutogatasi kenyszered van?
2021. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Húú ez a jó téma mennyire átment undorító vitába, szúrkálódásba.

Amúgy én láttam éppen a képeket, és valósnak tűntek, nem netről szedett képek. És nagyon gyönyörű cicik, de ezt már írtam fennebb is.

2021. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
74%
Ha akarod kérdező akkor elküldheted hogy milyenek privbe látni akarom pls.
2021. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!