Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nálatok ez megszokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok ez megszokott dolog?

Figyelt kérdés
Szóval szűz vagyok, de próbáltam masztizni már, csak soha nem élveztem. A barátommal telefonáltam (még nem feküdtünk le, nagyon friss még a dolog). Szóval mondtam neki hogy hiányzik és erre mondta hogy akkor nyúljak magamhoz a gondolatára, én meg véletlenül visszakérdeztem hogy hogyan. Erre mondta hogy akkor most megtanít, és onnantól hogy vegyem le a ruháim egészen élvezésig navigált. Csodás volt tényleg, csak azon gondolkoztam hogy ez a férfiaknak hétköznapi dolog vajon? Rendszeresen csinálják? 18L és 23F

2021. jan. 21. 04:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Már mint a masztit, vagy a telefonálást. Amúgy mindkettőt gyakran, igen.
2021. jan. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Sőt, a lányok jelentős része is rendszeresen csinálja. Számomra az a fura, hogy ezt tanítani kell. Gyanús is a kérdés.
2021. jan. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem a masztira gondoltam, hanem hogy így telefonon segítetek...
2021. jan. 21. 06:26
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is gyanús.

Nemáár, én magamtól meg se találtam a csiklóm, pedig technikákat néztem, és csak erre specializálódott oktatóvideókat láttam.


Kétlem, hogy telefonálva tényleg sikerült volna ez az egész. Pláne egy friss kapcsolatban...

2021. jan. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, gyakran előfordul, s akit izgat ez a fél fantázia- fél valóság, az negyon gerjed erre.


Egyszer volt egy "barátnőm", aki soha senkivel nem találkozott személyesen, csak telefonon lehett felhívni őt, és akkor a beszélgetés közben fantáziálás és önkielégítéssel telt az idő :)

2021. jan. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Szoval a pasid látott már nőt, és szépen, izgatóan el tudta magyarázni, hogy mit hogyan csinálj (nyilván te is tudtad, csak a helyzet nagyon izgató, ha ő mondja). Nem tudom mi a fura ebben.
2021. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4-es, ne haragudj, de ha a gimnáziumi biológia órákon figyeltél, meg kell találnod a csiklód, azért nincs 3 hektáron eldugva...

egyébként pontosan úgy van ahogyan az utolsó írja.

2021. jan. 21. 09:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es:

Itt nem hektárokról van szó, hanem arról, hogy biosz órán nem beszélnek arról, hogy van akinek nagyobb és van akinek kisebb. Van akinek a fitymája jobban rejti, és van akinek szinte nincs is rálógó bőr.

A biosz órák azt sem mondják, hogy amúgy erektált állapotban jobban látszik, szóval meglehet, hogy "hiába" keresgéled átlagos hangulatba.

2021. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
telefonszex van iylen. :)
2021. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor csak nekem volt jó biosz tanárom... de akkor sem hiszem hogy olyan nehéz dolog, nem mindegy
2021. jan. 21. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!