Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A neten hirdető lányok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubachangh kérdése:

A neten hirdető lányok szerintetek mennyire vannak tisztában a nemi betegségek kockázatával?

Figyelt kérdés

Csak,mert annyi "nfvsz", és társai vannak, hogy azt hinné az ember, ezektől semmit sem lehet elkapni... :)

Vagy mégis?

És mi van, ha egy prosti fertőz meg?



2021. jan. 22. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy felmérés pár éve idehaza. SOKKAL nagyobb az esélye a "normális, tisztességes" lányoktól megfertőződni, akik bulikban pakoltatják magukat cigókkal, meg fekákkal, mintha profi, rendszeresen szűrt prostikkal csinálnád.
2021. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Néhánynál rákérdeztem, és mintha nem aggódnának miatta. Ami elég ijesztő, de mindegyikük megköveteli a gumit, szóval én a herpesztől félek leginkább.
2021. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez a foglalkozásuk kockázata, amit így-úgy igyekeznek talán csökkenteni, de azért tudják. Szerintem jó részben inkább igazodás a piachoz (máshova menne a vendég, ha nem vállalják be), mint tájékozatlanság. Még az a jó, hogy aktusnál a gumi mára alap.


Ha belegondolsz, dohányosoknál az ilyen-olyan egészségkárosodás köztudott és elkerülhetetlen, mégis mennyien csinálják.

2021. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Én csak azt tudom, amit hallottam, meg olvastam, hogy a k*rvák járnak rendszeresen szűrővizsgálatra, nekik muszáj, hogy karban legyen tartva a munkaeszköz.


Míg valóban, csak egy „pusztán” könnyűvérű csajtól könnyebb lehet elkapni valamit, mert felelőtlenebb.

2021. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
45%
Ez akkora hülyeség, hogy egy könnyű vérű nőtől könnyebben elkaphatsz akármit... Ha egy autoszerelo maszekben rakna össze autókat, szerinted képes lenne egy nap annyit legyártani mint egy BMW gyár? Kötve hiszem. Köztudott, hogy már a natúr franciatol is könnyedén elkaphatsz Mindent!
2021. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!