Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A megjátszott orgazmus rettene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megjátszott orgazmus rettenetesen elítélendő?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy néha ebben látom már a megoldást, hogy a férfi a sikertelen próbálkozás után ne omoljon össze és csináljon durva önigazolási kérdés hisztit ebből az egészből. Tudom, hogy nem jó a filozófiám, mégis azt érzem, hogy néha a nők is jobban kiönnek még lelkileg ebből, mint a burkolt sértésekből.

2021. jan. 23. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem old meg semmit, sőt...
2021. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem elítélendő. Kell az. Legalább utána békén hagy és alhatok nyugodtan,ahogyan ő is,abban a tudatban,hogy egy szexisten :)))
2021. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem ítélem el, szerintem mind belefutottunk már, hogy nem láttunk jobb megoldást, de ha sokszor kell ehhez folyamodni, az hosszútávon öngól.
2021. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Lehet nevetségesnek fog tűnni, amit írok, de azt gondolom, ha van rá lehetőség figyelni kell a nő lábujjait is, mikor orgazmusa van. A hüvelyösszehúzódásokat meg lehet játszani,a nyögésekből sem biztos, hogy rájövünk elélvezett-e, de gyakran a nő lábujjai olyan pozícióban állank, hogy azt csak akaratlanul az orgazmus hatására tudja úgy tartani. Vagy szétállnak neki, mint a sült szalonna, vagy ,,ökölbe szorítják", vagy hátrafeszítik az egész lábfejüket.
2021. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak a másikat csapjuk be, de önnmagunkat is.

Semmi értelme.

2021. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Erre ne vegyél mérget.🤣 Gyakran görcsöl be a lábam: tökéletesen ellazított lábfejjel is tudok egymás után többször is elélvezni.

Amúgy én spiccelnék közben, de nem szoktam, nehogy a görcs offolja az élményt. (szedek Ca-t, Mg-t, mégis...🤷🏻‍♀️)

2021. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésem lenne, hogy akik megjátszák és nem szólnak a férfinak, hogy drágám, nekem ez ma nem jött össze, szeretném, ha még kicsit játsznál velem, azok felizgatva de kielégítetlenül elalszanak, vagy a zuhany alatt, esetleg az ágyban, mikor a férfi már álomba szenderült, maguknak elintézik, hogy ők is elélvezzenek?
2021. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
3-as valaszolo tokeletesen megmondta.
2021. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez miatt gondolom nem túl sok a szex az életedben.

Inkább beszéld meg a paroddal hogy mi a baj?

A szex az jó ha nem csak magunkra gondolunk. :)

2021. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
7 es,ne gondold,hogy ettől minden esetben felizgulunk,sőt. Pont ezért játsszuk meg,hogy legyen már vége.
2021. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!