Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A megjátszott orgazmus rettene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megjátszott orgazmus rettenetesen elítélendő?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy néha ebben látom már a megoldást, hogy a férfi a sikertelen próbálkozás után ne omoljon össze és csináljon durva önigazolási kérdés hisztit ebből az egészből. Tudom, hogy nem jó a filozófiám, mégis azt érzem, hogy néha a nők is jobban kiönnek még lelkileg ebből, mint a burkolt sértésekből.

2021. jan. 23. 18:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%
A férfiak tévhitben vannak. A nő élvezheti a szexet orgazmus nélkül is. Huszas éveimben a párommal nagyon jókat szexeltünk, bárhol, bármikor. Évtizedek után is emlékszem "jelenetekre", még a szemére is, ahogy nézett rám közben. Szerettük egymást, de soha nem volt orgazmusom, azt sem tudtam, mit kéne éreznem azon kívül, hogy jó volt, így semmi hiányérzetem nem volt. Azóta sok férfival voltam, kapcsolatban is és alkalmiban is. Egyetlen partnerrel sikerült eljutnom az orgazmusig, de vele is ritkán. De: Soha, egyetlen férfi sem mutatott konkrét érdeklődést az iránt, hogy kielégültem-e, pedig az életkor 20 és 52 között szóródott. Mivel orgazmus nélkül is élveztem a szexet, annak hangot is adtam, nekik pedig ez elég volt. Tehát megjátszanom sem kellett, mert úgy tűnt, hogy sikerült, de előfordult, hogy megtettem, amikor már úgy éreztem, elég volt. Senki nem vette észre soha a különbséget.
2021. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

21./ Mindenki más. Te abban különbözöl nagyon sok nőtől, hogy számodra nem szükséges az orgazmus, ahhoz, hogy jól érezd magad, de általánosítani nem szabad. Szerintem azért a nők nagy része is azért él szexuális életet, mert szeretné, ha orgazmusa is lenne. Férfiként persze nem tudom, milyen egy nőnek orgazmus nélkül a szex, de szerintem a többség hozzánk hasonlóan rosszul érezi magát felhúzva, és úgy hagyva.

Azon is csodálkozom, hogy a partnereid soha nem mutattak érdeklődést az iránt, hogy te kielégültél-e.

Persze van olyan, mikor a nő az aktus előtt elmondja, hogy nekem nincs vagy nagyon ritkán van orgazmusom, ne is törd magad, mert nem fog összejönni. Ilyenkor megértem, ha a férfi beletörődik, hogy nem ő volt az első aki nem tudott kielégíteni. De én biztos megkérdezném, hogy kielégültél-e, mert nem észleltem a tipikus jeleket, és ha nem, szeretnél-e valami további ingerlést, ami téged a csúcsra juttat.

2021. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 20 férfival voltam, egy sem kérdezte meg..
2021. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép a másikkal szembe

Ha rájön akkor nagyon rosszul fogja érezni magát

19F

2021. jan. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
78%

Persze hogy meg lehet játszani , de az mégsem olyan.

Én szeretem elhúzni, pl: Esetleg előtte egy könnyű vacsi??!!:)

Mikor fürdik a hölgy , forró kád víz gyertyával, megmosom a hátat , lábait és közben beszélhetünk egy pohár hideg pezsgő mellett. Sorolhatnám meg .....

Milyen napja volt, van e v mi problémája ill gondja.... stb ez engem erdekell és jó ha kibeszélni.

Be viszem a kedvenc fehernemut ami éppen tetszik nekem, vagy ajándékba veszek neki ami nagy öröm nekem mert én vehetem le róla ::)) ezt szeretem csinálni mert magamat is meglepem vele ::))

Meg törlöm a hátat puszilgatom

kozben egy kis előjátékkal ...

Folytatjuk az előszobában utána az ágyban , a végén cirogatom a hátat és beszegetunk hogy milyen volt ...stb.

A nőket belülről is érezni, szeretni kell , hiszen ott is van érzelem és belül IS szépek. :)

Ha érzik hogy törödsz velük , ok is törődni fognak veled. Bármi legyen is az ölelés, társalgás, virág , csoki, szexi fehérnemű, főzöl nekik, akar mosol rájuk szeretek ruhát teregetni IS.....

Szó... mindegy mi csak törődj velük és ne csak dugni keljenek, mert ezt meg érzik. Ennyi!!!!!!!!!!

Sok sikert férfi társaim. 👍

2021. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!