Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A helyemben szólnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben szólnátok a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Szexhez készültünk és mikor operáltam le róla a nadrágot meg a bugyit áporodott fingszag csapott meg és még később is éreztem. Nem szóltam neki nehogy rossz néven vegye mert elég érzékeny, de így azért nem volt olyan az élmény, mint általában.

2021. jan. 26. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Máskor legyél romantikus és közös zuhannyal kezdjetek.
2021. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem szólnék a helyedben, hiszen ez egy gáz halmazállapotú kipárolgás, ami természetes. Az időzítés és a elfogyasztott étel nem volt megfelelő-utóbbi nyilván a kellemetlenség okozója- De az ilyen dolgoktól lesz a dolog emberi. Ha már mélyebb lesz a kapcsolatotok, és az eset többször megismétlődik, akkor finoman utalhatsz rá, hogy -édesem, frissítsd fel magad, mert elég vágylohasztó hogy fingszagot árasztasz...

Még egyszer hangsúlyozom, finom legyél és megértő!

2021. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem szólnék, ne sértsd meg mások érzékenységét. Persze ha el akarod magadtól távolítani akkor szólj be neki nyugodtan. Amúgy az #1-esnél a pont, higiénia ugyebár...
2021. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy ereget, nem jelenti azt hogy a higiéniás szokásai megkérdőjelezhetőek. Szép is volna ha minden nő, minden egyes szellentés után nekiállna tusolni. A kérdező rossz pillanatot választott,lehet hogy csak pár pillanattal korábban dörrent el a lövés, szóval megesik az ilyen, na :D
2021. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

na várjunk, tulajdonképpen mi történt? fingott egyet-kettőt, vagy folyamatosan kellemetlen szaga volt?

ha az előbbi, akkor nem szólok, megesik az ilyen.

ha az utóbbi, akkor jelzek, hogy valamiért nem kellemes ott lenn.

2021. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ha nekem valami nem kellemes, akkor jelzem a másiknak (természetesen nem kíméletlen stílusban), és fordítva a másiktól is elvárom, hogy mindenképp jelezze, ha neki valami nem kellemes. ez nem lelki érzékenység témaköre, ez alapvető szexuális kultúra.
2021. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez picit fura.

Ha fingott az el múlik, de az, hogy te egyfolytában ezt a szagot érezted, még később is, az inkább utalhatna ápolatlanságra.

De mivel nem mondtad, hogy ez máskor is, előfordult, így csak 1 egyszeri alkalom, tehát el lehet nézni.

Ha minden alkalommal ezt éreznéd, az lenne a gáz.

Egyszer egyszer előfordulhat, ha nem várt akció van, és pl hasmenés volt rajta az nap.

2021. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5-ös


Jó a kérdés, én se tudom hogy melyik lehetett. Mert csak akkor kezdtem érezni mikor vetkőztettem, meg közben egyszer. Lehet hogy tényleg csak eregetett egyet még mielőtt vetkőztetni kezdtem volna meg lehet szex közben is... Bár azt hallottam volna... Azért fura mert még sosem hallottam vagy éreztem fingani előttem mióta már lassan egy éve együtt vagyunk... Erre nagyon odafigyel... Aztán persze lehet kajált valami fingatót, nem tudom.

2021. jan. 27. 00:33
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Vas megyei???
2021. jan. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miért? Ezt most nem értem.
2021. jan. 27. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!