Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lejjebb szoktátok adni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb szoktátok adni az igényeiteket?

Figyelt kérdés

23/F vagyok. Eléggé válogatós vagyok kapcsolat és alkalmi terén is, mind külsőleg mind belsőleg is.

Ezzel megnehezítem a pár/partner keresésemet ami mostanában kicsit zavar, de nem akarom leadni a szintet.

Nálatok volt hasonló szitu?


2021. jan. 28. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Soha ne add lejjebb az igényeidet!
2021. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem én is így vagyok, nincs is senkim 🤷


34/F

2021. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem szabad leadni a szintet, mert az rövid távon is visszaüt. A szerelmi kapcsolatoknak is a minőség a mozgatórugójuk.
2021. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Főként most alkalmira gondoltam 😅

Kapcsolatilag nem adnám le soha.

Viszont zavar már hogy nagyon sok emberbe meglátom azt amitől elmegy a kedvem....emiatt tényleg kevés lánnyal vagyok

2021. jan. 28. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Lejjebb bizony! Ahogy telnek az évek magányosan, egyre lejjebb megy az igény. Akkor már nem azt nézed mi a jó, hanem hogy mi az amit még szégyen nélkül bevállalsz 🤣
2021. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# ezen végem van 😅😂😂
2021. jan. 28. 15:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor marad a mérlegelés, aztán eldöntöd, mennyire sürgős neked, vagy miben tudsz rugalmasabb lenni. Komoly kapcsolatom épp emiatt nincs évek óta. Lazább sem sok... Épp emiatt nem megy "akárkivel", ha nem fog meg benne valami és nem tartom tényleg vonzónak, akkor felejtős.
2021. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Hagyd a p*tsába, járj inkább qrvázni! Több pénzed megmarad, és az igényeidnek megfelelő külsejű prosti max 2000-el kerül többe óránként, mint az átlag. De legalább nem húzódozik, nem undorodik a f@$ztól, nem tagadja be a puncit. Egy barátnő meg - főleg, ha tudja magáról, hogy jó nő - full lenulláz anyagilag, kicsinál idegileg, lehúz mentálisan és a porba döngöl lelkileg. Élj inkább, ne hagyd, hogy ezek a dolgotalan, munkakerülő, neten csöcsöt-picsát villantó idióta pénz-szivattyúk elvegyék tőled amiért keservesen megdolgoztál!
2021. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer lejjebb adtam, amikor elveszítettem, de rájöttem hogy nem ér annyit hogy lejjebb adjam az igényeimet, nem élveztem annyira, mert nem volt különösebben vonzó szexuálisan számomra.
2021. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elvek szép dolgok, az igazság viszont az... hogy amikor már nagyon kanos vagy (vagy részeg) akkor bizony a többség igencsak lejebb adja az igényeit - ha csak alkalmi dugásról van szó. Ez egy természetes pszichológiai reflex.
2021. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!